Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki valamit, táppénzzel...

Valaki valamit, táppénzzel kapcsolatban. Mit tudok tenni most?

Figyelt kérdés
Kb egy órával ezelőtt,közös megegyezéssel,próbaidő alatt megszűnt a munkaviszonyom.6 hós kismama vagyok.Ha mai nap körbefutok mindent,kórház,háziorvos,oep tudok táppénzt igényelni?Arra gondoltam naivan,hogy veszélyeztetett terhessé íratom magam a nőgyógyásszal,aztán irány a háziorvos,aztán az oep.Van egy kis remény arra,hogy sikerül?Az oep honlapján olvastam valami méltányossági táppénzről,de nem nagyon igazodok ki rajta.
2013. febr. 1. 09:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hogyhogy buktad? mit mondtak?
2013. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Tavaly felhasználtam a napjaimat.700valahány napom volt és így 70valahány napra kaptam a segélyt.10 munkanap egy nap segély.
2013. febr. 1. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!