Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni egy terhess...

Hogy lehet túlélni egy terhességmegszakítást a 20. hét fölött?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10es! Azt elárulhatod milyen fertőzés? Én ilyenektől félek nagyon, 17 hetes vagyok. Sajnálom!
2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudni, valószínű valamilyen gombás, nem tudják, de egy felszálló fertőzéstől begyulladt a magzatburok, eltűnt a burok sapka, szivárgott a magzatvíz.

Ha ennyire félsz, csináltass hüvelykenetet, abból kiderül. Nekem semmi jele nem volt, se színes folyás, se szagos, se viszketés semmi a világon

2013. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Ja és új orvost váltottam, és mondta hogy nagyító alatt leszek:) Nagyon bízom benne, úgy várjuk már hogy sikerüljön:)))
2013. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen ilyenektől én is tartok meg tartottam eddig is nagyon, már túl vagyok egy klionos meg egy lactofeel-es kezelésen. 26 hetes leszek
2013. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

9-es!!! Mi az, hogyha úgyis meghal miért kell megölni?!?! Te még nem voltál ilyen helytetben, igaz?!?!

Mert én már igen! Élettel összeegyeztethetetlen betegsége volt a Kisfiamnak. 19 hetesen kellett megszülnöm. Így volt a jobb, ha még 21 hétig a szívem alatt hordom és utána kell végignéznem ahogy meghal az jobb?!?! Elárulom, sokkal nehezebb lett volna!!

2013. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Októberben volt egy éve 23 hetesen kellett megszülnöm. A hasürege megtelt vízzel, makk egészséges baba volt különben....Vírus valószínű oviból hazahozott lepke himlő okozta. Most 34 hetes vagyok, de nem volt egyszerű az elmúlt másfél év. Depresszió, most is kell a xanax, senkinek nem kívánom amin átmentünk....De most bízunk benne minden rendben lesz, már csak pár hét és itt lesz a mi kis csodánk:-) Kitartás!!!!!
2013. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!