Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni egy abortus...

Hogy lehet túlélni egy abortuszt? Kérlek ne ítéljetek el!

Figyelt kérdés
A párom és én szerettük volna megtartani a babát, de nincs szülői támogatás így az abortusz mellett kellett döntenem.:( Iszonyatosan fáj a szívem, nem eszek, nem alszok:( A kapcsolat is véget ért:( (szülők eltiltottak). Csak édesanyám támogatott, de mivel ő engem is alig tud eltartani, így nem lehet kisbabám:( Rettegek a műtéttől, az altatástól:( Mi lesz velem?:S Se éjjelem, se nappalom:(
2010. júl. 27. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
0%
ne vetesd el! Minden megoldódik!
2010. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon nehéz lesz,arra készülj fel...

Nem testileg,hanem lelkileg

Én nem itéllek el, talán ez a legjobb megoldás

Ne hallgass arra aki azt mondja, add örökbe,mert ha megszülted, már nem fogod tudni úgysem megtenni

Ne félj az altatástól sem, felszines csak...nem mély

2010. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha eldöntötted, és nem fogsz tutira változtatni, akkor ezzel kapcsolatban nem győzködlek. A túléléssel kapcsolatban a legfontosabb, hogy valahogy meg kell magadnak bocsátani, különben a lelkiismeret furdalás örökké kísérteni fog. Gondold át, miért kell ezt tenned, és hogy nincs más lehetőséged. Mindenki követ el hibákat, amiket el kell fogadnunk magunknak! A műtétet nem fogod érezni, az altatástól sem kell tartanod, a lelki része nehéz, fel kell rá készülnöd. Ne tartsd magadban a fájdalmad, a félelmeid, beszélgess vele anyukáddal. A gyász érzése normális ilyenkor, és meg kell élni! Az idő fog segíteni.
2010. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:

Ez a fórum pont erről szól:

[link]

2010. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:

Szia!Én 16 évesen estem teherbe és nekem is el kellett vetetnem a babát.Pedig a barátom még mellém is állt volna.

Az abortuszból nem sokra emlékszem a sok sírástól,sőt majd nem semmire,mert bepánikoltam,és nyugtatóztak.

Lelkileg nehéz ez a dolog,főleg amikor még benned van a pici,és igazságtalannak érzed ezt tenni a pocaklakóddal.(legalább is én ezt éreztem,ezért is pánikoltam be,amikor már ott feküdtem)Amikor vége lett,pár nappal utána rettenetesen megbántam,hogy hagytam magam rábeszélni.Azóta sem beszélek a szüleimmel.

Még a mai napig is rengetegszer álmodom egy csalódott,szomorú tekintetű babával.

Ha visszaforgatnám az időt,nem tenném a dolgot.

Szerintem próbálj lehetőséget arra,hogy megtarthasd.Add örökbe,vagy valami,de szerintem tartsd meg ha tudod!

Hány éves vagy amúgy?

17L

2010. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:

Nem fog megoldódni semmi sem:(

Én az utolsókig küzdöttem azért, hogy megtarthassam, de mostanra már senki sem áll ki mellém. Nincs munkám, tanulok:( Képtelen lennék eltartani:S És örökbe adni nem tudnám. Nálunk meg nem maradhatna, mert nincsenek meg a megfelelő körülmények:( Borzasztóan fáj a szívem:(

2010. júl. 27. 19:47
 7/75 anonim ***** válasza:

Egyszeri anyasági támogatás: 64.000ft

gyes, alanyi jogon jár: 27.000ft/hó környékén

ezt azért mérlegeld, sőőőőt, ha rászorultok, talán az önkormányzat is támogatna.

Hány éves vagy?

Az életedet ne rontsad el, ha úgy gondolod, csak az anyagiakat írtam le.

2010. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

19:(

De sajnos hiába vagyok nagykorú, nem számít semmit:'(

2010. júl. 27. 19:49
 9/75 A kérdező kommentje:
A fiú szülei nyomatékosan felléptek, hogy nem engedik megtartani. A fiuknak tönkretenném az életét...És az én családom is kitagadna:( Akkor mehetek az utcára..a babával.
2010. júl. 27. 19:50
 10/75 anonim ***** válasza:
66%

ha ennyire megvisel, ne vetesd el :-(

hány éves vagy?

2010. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!