Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igy jo lesz vagy ti hogy...

Ez igy jo lesz vagy ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

38-39 hetes terhes vagyok egy adott dokihoz jártam vizsgálatokra nála is szültem már egyzser már megemlítettem neki szeretném ha ott lenne szülésnél is. ma adok neki egy borítékot 10 est beleteszek még egyszer felkérem legyen ott szülésnél.

illetve minden egyéb mást megbeszélek vele mit szeretnék én mit szeretne ő érdekeket egyeztetünk.

pár dolgot kikötök én is elsö szülés utáni tapasztalatok alapján:

-nem fekszem be csak ha megindítják a szülést.

-minden nap bejárok vizsgálatokra

-egy hetet kérek ruházásra szeretném ha önmagátol indulna be a szülés nem noszogatásra birizgálás és infúzió által

- ha betöltöttem a 41 hetemet és még egybe vagyok akkor repesszen burkot és hajrá-

ha ott lesz a szülésnél és minden jol alakult akkor kap még 30 ezret egy bort és a viszontlátásra


2013. febr. 13. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod ez nem igy megy h te szabod a feltételeket...igenis befektethet ha ugy látja,max. saját felelősségre mehetsz haza,de lehet azzal a babádat veszélyeztetnéd.

Azt irod csak akkor fekszel be ha meginditják a szülést,egy sorral lejjebb meg azt h nem akarod h inditsák.-ez a két dolog üti egymáést.

-ez se igy megy.Ha jonak látja,igenis inditani fog.

2013. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

semmi gondom nem volt a terhességemmel indítózás ---->oxitocinnal minden második nap ebből én nem kérek


ha letelt egy hét akkor magzatburok repesztés és ennyi

ha gond lenne mindenféle herce hurca nélkül befeküdnék de csak azért hogy betöltsem az osztályt nem

ezt az elsö terhességemnél eljátszották most ebből én nem kérek

2013. febr. 13. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel semmit nem tehet édesanya beleeegyezése nélkül, ezért nem fog indítani, csak akkor, ha ez életet ment. Akkor meg tegye is meg, nem? Addig meg, csak azért, mert a doki nem akar bent lenni még másnap is, én az anyukát támogatom!
2013. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm más kórházakba legalább egy hetet várnak hogy normálisan meginduljon a szülsé nem pedig inditoznak.

szeretném átélni mik a jsolo fájások és a vajudás nem pedig pikk pakk müvacak be ha jönni akar a gyerek ha nem kirobbantjuk onnan

2013. febr. 13. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
MOndd meg neki nyugodtan, hogy ezek a feltételeid, és szeretnéd ha partner lenne benne, és amit nem szeretnél csak akkor alkalmazná, ha muszáj. Ha nem akar partner lenni, akkor ne menjen be, ennyi.
2013. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!