Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek vetélés...

Van itt olyan, akinek vetélés után sikerült egy egészséges terhesség után egészséges babát szülnie?

Figyelt kérdés
Nekem 8 hetesen volt egy vérzésem,valószínű erölködés miatt,amitől kialakult egy heamatoma,ami időnként bevérzett.15 hetesen nagyon elkezdtem vérezni,kórházba voltam 1hetet,és ott úgy elöntött a vér,h.azonnal megműtöttek.a babám nagyon küzdött,egészséges volt,de azt mondták,ha hagynak elvérzek.szeretnék ismét teherbe esni,de félek,h.a műtét miatt ismét lenne valami gond a terhességgel.amúgy van egy egészéges 4és fél éves lányom,vele tökéletes terhességem volt.milyen esélyekkel indulok igy egy új terhességnek?
2013. febr. 13. 13:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen,ugy érzem ebbe beletörődött a kislányom.hát engem megkínoztak utána is,mert nem tudott a méhem összehúzódni,mert összezárt a méhszájam hamar,és maradt a méhemben alvadtvér,így ki tisztították. Meg megindult a tejem,nagyon sok van,csak sajnos nincs kit szoptatnom. :( igen,nekem is van még kevés vérzésem,de most inkább ilyen barnás,vagy rozsda színű.majd szerdán kell mennem kontroll ultrahangra.ma mélyre zuhantam,mert vitten kislányom az orvoshoz,és egy anyuka szalad oda,h.tiszta szívből gratulál.mondom mihez?azt mondja,h.hallotta,h.babát várok.mondom sajnos már nem.erre elkezdett nyaggatni,h.mi volt,meg a pici jól van-e.mondom megszakították a terhességet,h.lenne már jól.nem vette magát észre.olyan sírógörcsöt kaptam.ezért nem akarok emberek közé menni.
2013. febr. 22. 13:07
 22/24 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs az emberekben tisztelet a másik iránt! Nem veszik magukat észre! De sajnos előbb utóbb szembe kell nézned ezekkel a dolgokkal, sajnos ezt ha már vissza mész dolgozni, az első napokon nehéz lesz, mert mindenki kérdezgetni fog! De előbb utóbb túl kell esned rajta! Nehéz, de a végtelenségig nem halogathatod, hogy emberek közé menj! Légy erős, tartsa benned a lelket a kislányod, örülj neki, hogy ő egészséges, melletted van!
2013. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Sajnos vannak tapintatlan emberek..Ha több idő telik el, akkor talán mi is könnyebben dolgozzuk majd fel a hasonló helyzeteket, bár bízzunk benne, hogy addigra mástól mindenki megtudja már mi történt és kevesebbet kérdeznek... Nehéz elfogadni ezt az állapotot. Nekem folyton az jár az eszembe, hogy egy új terhesség esetében már nem leszek nyugodt egy percig sem.
2013. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Mi újság veled? Jobb már valamivel? Dolgozol már? Elkezdtétek újra a próbálkozást?
2013. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!