Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hete diétázom 160-180g ch...

11 hete diétázom 160-180g ch diéta. Ennyitől nem lesz baj ugye? Szombaton voltunk esküvőn és kicsit bűnöztem, ettem egy kevés tortát, az ételből is és egy pici sütit.

Figyelt kérdés

Bátyámnak volt az esküvője, és nem bírtam hogy ne egyek a tortából, persze nem 5 szeletet, 1-et és egy kis sütit. Eddig végig rendesen tartottam a diétát, és most is és ezután is. Egy naptól még nem lesz baja a picinek ugye? Inni csak vizet ittam, semmi üdítő.

35 hetes kismami


2009. szept. 6. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak egy hete diétázom, de hétvégén nálunk is családi banzáj volt. Csináltam cukormentes sütit, amiből tudtam enni, de persze annyi finomság volt, alig tudtam megállni, hogy ne egyek cukrosat. Bár a ch-kat pontosan nem tudtam számolni, mert azért sósakat csipegettem, de becsúszott 4-5 szem nápolyi is.

Szerintem semmi baj nem lesz ennyitől, én sokszor attól félek, hogy ettől a diétától lesz valami baja a babónak, nem attól a kis cukortól, amit néha bűnöz az ember.

Én megnyugodnék a helyedbe, ennyi kijár még egy cukros kismamának is. Szerintem már az is nagy dolog, ha megálljuk, hogy csak vizet igyunk, cukros üdítő nuku, és tényleg kerüljük a "cukor" cukrot.

Kitartást még a fennmaradó 5 hetes diétához! Nekem még van közel 3 hónapom :o( De karácsonykor már ehetek a bejgliből :o))

28h km

2009. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Mindenki azt mondta nekem hogy eddig szépen tartottam a diétát és ezután is fogom, így a baba nem a magas vércukorszintet szokta meg, és egy-egy ilyen alkalomtól nem lesz baja.

Már mondtam a páromnak hogy ha megszültem mi mindent akarok majd enni (kürtöskalács, csoki, somlói, mákosguba, és még sorolhatnám) :)

Kitartás a hátralévő időre Neked is!


(Ha nagyon vágynál édességre, néha norbi túrórudit eszek, vagy veszek csokis pudingport és megcsinálom 1-2 édeskével. Ez egy uzsira pont jó!)


Sok boldogságot!

2009. szept. 7. 12:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges, 3kilós babám lett a 39.héten!
2009. okt. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!