Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatot végez az...

Milyen vizsgálatot végez az orvos?

Figyelt kérdés
Kimaradt a menstruációm, ezért holnap elmegyek nőgyágyászhoz .. Milyen kérdéseket fog feltenni az orvos, illetve milyen vizsgálatokat fog elvégezni hogy megállapítsa, terhes vagyok-e? Nagyon nem szeretnék az lenni egyébként.. remélem hogy más áll a probléma hátterében.. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 21. 13:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
jjaj...pharmaex....az kb. annyit véd mint ha semmi nem lettvolna....pharmatex bébi...sok ilyen született már...
2013. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
megnyugtató..:S
2013. febr. 21. 14:59
 13/28 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az a biztos amit mond majd az orvos! Addig ne is idegeskedj még semmi nem biztos! Írj, majd, hogy mit mondott az orvos. Egyébként, ha mégis terhes vagy, akkor megtartod??
2013. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Holnap írok mindenképp, hogy mi volt. Nem tartom meg, nincs semmim, nem szülök a semmibe egy gyereket.. Nem akarom hogy úgy nőjön fel h enni se tudok neki adni. A másik pedig hogy nem is akarok gyereket, se most se 10 év múlva. Nem való ez mindenkinek.. és nagyon fogom sajnálni ha el kell vetetnem, de így jobb lesz mindenkinek..
2013. febr. 21. 15:19
 15/28 frászkarikaborsó ***** válasza:
59%

"a barátom nem preferálja az óvszert" --- hát egy úriember lehet ha emitt most majd abortuszra kell menned...


egyébként tény hogy amíg nincs menzesz addig a teszt sem biztos, ha negatív. Azért drukkolok hogy ne legyél terhes, de legközelebb legyetek picit felelősségteljesebbek, még mindig jobb felhúzni egy gumit mint kikapartatni magad.

2013. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%
Ha a pasid gumit nem tud huzni h ne legyél terhes,akkor baromi fontos lehetsz neki,meg fontos lehet neki az h ne legyen gyereke...oldd meg te mi??ilyen pasit ott is hagynék...hanem akar gyereket tegyen ellene!!vagy ha abortuszra kerül a sor,fizesse ő!!!
2013. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Na megjártam az orvost, nem mondott semmit, csak hogy kedden menjek ultrahangra.. úgyh még keddig izgulhatok.. hurrá!
2013. febr. 22. 10:37
 18/28 anonim ***** válasza:
Bakker vegyél már egy tesztet!!!
2013. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Az jó orvos,ha nem mond semmit... ez butaság egyből látnia kell,hogy van baba vagy nincs baba... komolytalan orvos tudomány... Magyarország mi így szeretünk... különben a pharmatexről esetleg erre tévedőknek annyit,hogy nekem egy barátnőm próbálta, neki a párja allergiás az óvszerre szóval nem "nemtörődöm", és a barátnőmnek, nem hogy fájdalmai voltak utána (csípő, égető érzés a hüvelyében) de még azon nyomban (pár óra múlva) menstruációs vérzést is elő idézett... (ami nagyon nem volt aktuális ciklus elején) elment orvoshoz az orvos mondta neki,hogy sajnos az ilyen hüvelyi szerek nagyon megbízhatatlanok amennyire lehetséges kerülje.. inkább kidobta a kukába, szóval senkinek nem ajánlom... nem is megbízható és gondot is okoz... lehet nálad is ez a helyzet, csak fordítva... neked esetleg a miatt nem jön meg... nem tudni... érdekes egy dolog... sok sikert... reméljük nem vagy babás...
2013. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ha visszaolvasnál látnád hogy vettem már tesztet.. :D és negatív lett, de ez nem segít azon hogy nem jött meg. Amúgy igen.. Ez egy ilyen orvos.. és nem csak hogy nem mond semmit ezzel kapcsolatban, de amit mond még az is lekezelő és bunkó. Odamegy szerencsétlen ember, amúgy is elég kellemetlen szituáció, és még bunkóznak is az emberrel, pedig én igazán kedves vagyok mindenkivel..Mikor kijöttem kezem lábam remegett.. de hát.. ez magyarország. Örüljünk hogy van orvos..
2013. febr. 22. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!