Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2013 Júliusra kiírt kismamák...

2013 Júliusra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 17:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem megnyitotta bár lehet azért, mert én tag vagyok és időközben titkosítva lett a csoport.

Júliusi kismamák 2013. Ez a pontos megnevezés, így megtalálsz minket??

2013. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Sajnos nem találom így se.Mostanában sokat vacakol az internetem,főleg a facebookon.Nem tudom miért nem hozza ki.Megpróbálnál meghívni?Hátha úgy :) Szénási Veronika (Baj,Hungary és a kislányommal van kint közös képünk)

Előre is köszönöm,remélem így sikerül :)

2013. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Bejelöltelek ismerősnek és utána tudlak meghívni a csoportba! :))
2013. ápr. 20. 12:08
 24/29 Peppancs válasza:

Sziasztok!

Mi július 17-re vagyunk kiírva (kislányunk lesz Zoé baba), első baba. Vácon fpgok szűlni, remélem kihúzzuk a kiírt időpontra, mert már 4hete csak fekszünk (haskeményedés, görcsök, nyitott méhszáj miatt):( Most eléggé parázok! Egyébként mocorgós baba, bár a rossz időt a pocakom nem szereti. Csatlakozhatok még a csoporthoz?

2013. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Július 9-re vagyok kiírva ma vagyok pont 34 hetes. Csak most találtam rátok, szeretnék csatlakozni a facebook csoporthoz, de nem találom azt az oldalt, ha még megvan beengedtek, megírjátok, hogy találom meg! Köszi! Éjszaka már sehogy sem jó feküdni így nehéz aludni, a 27. hét óta zsibbadnak az ujjaim, fájnak az ízületeim, így már egyre nehezebb, de legalább már nincs sok hátra. már nagyon várjuk őt, második baba lesz, úgy néz ki kisfiú, már van egy két és fél éves kislányunk.
2013. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a linken próbáljátok meg. :)

2013. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Július 19.-re vagyok kiírva és az alváson kívűl semmi problémám:) Már nagyon várom a kislányunkat:)

De a facebook-os oldalt nem nyitja meg.

2013. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A facebook-os oldalt tényleg nem nyitja meg, ahogy bemásolom a linket az írja ki, hogy az oldal nem található. Kár szerettem volna csatlakozni hozzátok! További boldog babavárást mindenkinek!
2013. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hányan szültetek már és hányan várjuk még a nagy napot? Mi még egyben, de már maximum hétfőig vagy keddig (akkor indítják). A még várakozóknak kitartás, a többieknek pedig gratulálok! 6. babás kismama
2013. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!