Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2013 Júliusra kiírt kismamák...

2013 Júliusra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 17:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én július 23-ra vagyok kiírva. 14.héten azt mondta a dokim, hogy sanszos a neme, kisfiú. :) Vártam, hogy a 18.héten megerősítik, de nem úgy feküdt meg nem is magánrendelés volt, így nem feszegettem a dolgot.

Aludni én sem tudok, éjszaka szeret virgonckodni. Derekam is fájdogál mostanában, de már annyira nem vészes.

2013. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én július 12-re vagyok kiírva, második kisfiú. 20 hetes vagyok és látszani még nem igazán látszódik, de "bulizni" azt már nagyon tud. Néha meglepődök mennyire jó erőben van már. Én szerencsére most is remekül viselem a terhességet, nem voltam rosszul és úgy általában véve is jól érzem magam.
2013. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Jun 30ra vagyok kiirva de csatlakoznek hozzatok. ott vagyok korulottetek. Kisfiu ...minden okes velunk. Semmi panasz. csak neha meg mindig hanyok :(
2013. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én júli 27-re vagyok kiírva, Debrecenben fogok szülni. Tegnap tudtam meg hogy kislányunk lesz, ismét. Nagy az öröm a családban. Már teljesen jól vagyok, elmúlt a gyakori hányinger, csak nagyon sokat fáj a derekam, és fáradékony vagyok. Mostmár élvezem a gondtalan, csodaszép napos hétköznapokat. És természetesen nagyon-nagyon várom az idei nyarat!
2013. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én júli 8-ra vagyok kiírva, de szerintem hamarabb fog jönni; már most minden bajom van, kényelmetlen az ülés, állandóan ég a gyomrom, fája a derekam. Második baba lesz és már most a 22. héten olyanokat érzek, amilyet az elsővel az utolsó 2 hónapban tapasztaltam. Az első nálunk lány, a második fiú, és ez a terhesség minden szempontból teljesen más, mint az első.
2013. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is július 16-ára vagyok kiírva! :)

Nekünk első baba lesz és Zsófinak fogjuk hívni.

Akkor csatlakozok én is a facebook csoporthoz.

Amúgy én Vácon fogok szülni és eddig szerencsés voltam, minden rendben ment a terhességgel, egészséges és mozgékony leányzó.

Holnap megyek védőnőhöz - kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ezen a 2. megbeszélésen.

Ja, és nem fáj semmim, úgy alszom mint a bunda és a tökéletes fogínyemet pont tegnap dicsérte meg a fogorvos - azt mondta, hogy ilyen szép fogínye a nem terheseknek is csak ritkán van, úgyhogy nagyon büszke vagyok magamra. :)

2013. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok, július 19-re vagyok kiírva, második baba, kisfiú. :)

Tünetem igazából semmi, a 16 hónapos fiam állandó mozgásban tart, nincs időm a negatívumokkal foglalkozni. :)

Pár hete már mozgolódik, amikor hanyatt fekszem, akkor érzek intenzívebb rúgásokat.

2013. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
július 26-ra vagyok kiírva, első baba, kisfiú. már érzem a mozgását és ez megnyugtat, a hasam sem olyan nagy még, h kellemtlen legyen, a rúgásai se túl erősek még, az első trimeszter néhány tünete már csak egy-egy napra tér vissza, úgyhogy most jó. ha éjszaka tudnék aludni, minden tökéletes volna, de sokszor hajnalig forgolódom, ezért az egész terhességem alatt félálomban vagyok. ja és nagyon nem tudok súlyt emelni. természetesen nem cipekedésről van szó, de már néhány igazán kis súlyú alap élemiszer hazahozása a közeli közértből is szúrkálást, húzó érzést vált ki. más is van ezzel így?
2013. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Sziasztok, csatlakozom a júliusi fiú-invázióhoz...Júl.21. Néhány napja mocorog, állandóan édességet ennék, ezért lányra tippeltem az elején.Kellemetlen tüneteim még nincsenek, a hízáson kívül:)
2013. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

Sziasztok!Csatlakoznék én is a facebookos csoporthoz,de hiába másolom be a linket.Mi a csoport neve?

Júli 21.re vagyok kiírva,Tatabánya :)

2013. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!