Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés

Párommal most várjuk az első kisbabánkat, és úgy gondoltuk, hogy ha fiúnk lesz, akkor a nagypapáinkról nevezzük el, akiket nagyon szerettünk. ( sajnos már nincsenek velünk.. :( )

A kicsi neve Szabó György Tibor lenne.

Nem túl "komoly" név ez egy kisfiúnak?

Mi szeretnénk, ha így hívnánk, viszont Nekem eszembe jutott, milyen lenne később a fiúnknak? Nem csúfolnák e, neki hogy tetszene.. stb.


2009. szept. 10. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó választás a Szabó György Tibor!

Csúfolni sajnos mindenkit tudnak a gyerekek, akit csak akarnak, találékonyak!

A György-Gyuri és a Tibor-Tibi is jó kisfiúnak is, felnőttnek is :)

2009. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Nincs olyan név, amit ne lehetne csúfolni. A Szabó György Tibor megbízható, strapabíró név, és nagyon szép zengése, dallama van. Örülni fog felnőtt korában, hogy nem Kevin lett, vagy Manó, vagy Gergő.


Férjemet is Gyurinak hívják, de sose csúfolták kiskorában.

2009. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne komoly? Amíg kicsi, úgyis Gyurka meg Tibike lesz. Szép megemlékezés az ősökre. Gratula!
2009. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát.. köszönöm szépen a válaszokat! Gondoltam megkérdezem, mégis, ismeretlen emberek mit gondolnak.. mert előbb-utóbb Ő is be fog mutatkozni..

Eddig volt egy pici kétségem a nevet illetően, de most már az is elmúlt!! KÖSZÖNÖM! :)


Mindenkinek szép napot!

2009. szept. 11. 13:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy kisfiúnak?

Nem marad örökké kisfiú :D életében remélhetőleg többet lesz felnőtt mint gyermek.

2010. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!