Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés

Párommal most várjuk az első kisbabánkat, és úgy gondoltuk, hogy ha fiúnk lesz, akkor a nagypapáinkról nevezzük el, akiket nagyon szerettünk. ( sajnos már nincsenek velünk.. :( )

A kicsi neve Szabó György Tibor lenne.

Nem túl "komoly" név ez egy kisfiúnak?

Mi szeretnénk, ha így hívnánk, viszont Nekem eszembe jutott, milyen lenne később a fiúnknak? Nem csúfolnák e, neki hogy tetszene.. stb.


2009. szept. 10. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Egy kisfiúnak lehethogy komoly, de a kisfiú előbb-utóbb megnő :-)

Szerintem nyugodtan adjátok neki ezt a nevet!

2009. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ezen szerintem nincs mit csúfolni, és nem lesz mindig kisfiú. :) De hívhatjátok akár Tibi-nek is, az illik egy kisfiúhoz is, a György kevésbé.
2009. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ezek teljesen rendes normális nevek.Inkább ez,mint valamilyen divatos külföldi név.Gondolj bele,felnőtt sokkal tovább lesz,mint kisfiú és akkor nem neki lesz ciki a neve,hanem azoknak,akiknek a szülei valami "tündibündi" nevet választottak.Egyébként meg elég gáz,hogy már a "rendes" nevek lesznek lassan cikik a béna külföldi nevek helyett.
2009. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyon nagyon jó név. A fiatok élete nagyrészében felnőtt FÉRFI lesz :) szóval ezek a nevek szerintem nagyon jók, nem is olyan régebbi nevek, amik már cikisen hangzanak manapság vagy amiről mindenki rosszra asszociál, lehet becézni is őket a szomszéd kisfiú is Gyurci, Gyurika és nagyon cuki ettől egyáltalán nem öregemberes.
2009. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Szerintem nagyon szép és komoly név. A felnőtt férfi meg fogja nektek köszönni! :) A kisgyerek meg lehet Tibi, vagy Gyuri amíg suliba jár. Szerintem nem fogják ezért csúfolni... Tihamérral vagy Ödönnel már esélyesebb lenne:))) (nem akarok senkit megbántani, csak vicceltem). Szerintem ez a név szép!
2009. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezekkel semmi baj, én amúgy is ki vagyok akadva az amerikaiból áthonosított csodaszép nevekre. Jó választás a fiútoknak.
2009. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem sincs baj a nevekkel. Igaz mi felhagytunk a hagyománnyal és kisfiunkat Dominiknak neveztük el, nem úgy, mint az apukáját, nagypapáját, dédpapáját, akik Istvánok.

Viszont barátnőm is a Tibor nevet adta a kisfiának, én csak Tibicinek hívom, éppen ma egy éves!

Semmi baj ezekkel a nevekkel.

2009. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom! Semmi gond nincs ezzel a névvel! És igaz, hogy előbb-utóbb felnő a kisfiú férfivá. De nincs ezen a néven semmi csúfolnivaló, szép magyar név. Előbb csúfolnának egy Kevin nevű fiút (remélem nem bántok meg senkit ezzel!!!! Kevin-Barbi...)

És nagyon szép gesztus hogy a nagypapáitokról nevezitek el!

Sok boldogságot Nektek!

2009. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És ha Szabó Tibor György lenne? A Tibor modernebb. Talán a Gyurkával csúfolnák.
2009. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is a Györgyel van bajom.(Gyuri papagáj,Györgyi)Elég rendesen lehet vele csúfolni,és ha nagy lesz,a Gyuri túl kisfiús lesz sztem.A tibor meg nekem olyan régi módi.
2009. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!