Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Welness medence 30 fokos...

SOS! Welness medence 30 fokos vizében megmártózhatok? Baj lenne? Vélemény?

Figyelt kérdés
7végén megyünk élményhétvégére,amikor megrendeltük a szállást még nem tudtuk hogy mire megyünk 5 hetes kismama leszek...Ma voltam dokinál,annyit mondott 25-27 foknál ne legyen több mert vérbőséget okoz...

2013. febr. 27. 15:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem se vállald be.
2013. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
68%
nem bírálom felül a dokit de 25-27 fokos vízben nyáron sem kellemes úszni a jó strandokon 27-től kezdődnek a vizek persze van ahol van hidegebb is a merészebbeknek :-),ami terhesség alatt nem ajánlatos sőt tilos az a termál víz ha nem termál akkor viszont egész 32-34 fokig lehet fürdeni ezt ha felhívsz egy gyógyfürdőben egy orvost biztos ezt fogja mondani mi nagy strandosok vagyunk és a dokim is így mondta és a fürdő orvosát is felhívtam persze wellness helyen nem biztos hogy van doki de ha ott vagytok rákérdezel hogy milyen a víz tartalma és terhesek számára használható-e ezt kell tudják ,a fertőzés ellen pedig előtte utána canesten krém és minden ok .Jó szórakozást 21 hkm.
2013. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!