Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Welness medence 30 fokos...

SOS! Welness medence 30 fokos vizében megmártózhatok? Baj lenne? Vélemény?

Figyelt kérdés
7végén megyünk élményhétvégére,amikor megrendeltük a szállást még nem tudtuk hogy mire megyünk 5 hetes kismama leszek...Ma voltam dokinál,annyit mondott 25-27 foknál ne legyen több mert vérbőséget okoz...

2013. febr. 27. 15:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
a zuhanyozás nem számít. beleülni nem jó forró vízbe, se kádba, se medencébe, stb
2013. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondta a doki, mi is wellneselni megyünk. nemcsak a meleg víz, hanem simán az uszoda vize se nagyon jó, a fertőzések miatt. én is vacillálok, de szerintem inkább pihengetek a "parton".
2013. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Lehet bátran szembeszállni a dokival.

Én lehet ostoba elme vagyok, de nem tenném.

Főleg, hogy -utánaolvasva- a legtöbb esetben nem ajánlják kismamáknak a fürdőzést.

2013. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Én 9 hetes voltam mikor wellnesselni mentünk. Megkérdeztem a nőgyógyászom fürödhetek-e meleg vízbe. Azt mondta szauna tilos, de max. 36-37 fokos vízbe nyugodtan mehetek. Élvezzem ki amíg lehet. Semmi bajom nem volt utánna.
2013. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hadd legyek személyeskedő egy kicsit. én nem tudtam, h nem szabad meleg ívzben fürödni. sztk-s dokim van, első baba, szinte kipenderített a rendelőből másfél perc alatt, semmilyen tanáccsal nem látott el, a neten néztem utána mindennek. ennek sajnos nem, mert sajnos fel sem merült bennem, h árthat. én is fázós vagyok, télen fogant a baba. decemberben jól kifertőtlenítettem a kádunkat és vettem (volna) egy fürdőt. de ahpgy melegített át éreztem, h nem jó és ki is szálltam belőle. akkor rögtön utánaolvastam a neten és megtudtam, h nem szabad. még 2-3 napig éreztem az utóhatását, nagyon aggódtam. szerencsére nem volt semmi baj. bárcsak mondta volna vki v eszembe jutott volna előbb megnézni és akkor nem kellett volna aggódnom pár napig, mert meg se történik. neked meg szóltak és mégis megcsinálnád. ez nem fér a fejembe. (amúgy nem tudom, mennyire forró a 30 fok, de az elvvel nem értek egyet)
2013. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlen mennyi önkéntes doki van itt.

A kérdező orvosa szerint nem kéne, egyesek szerint meg nem lesz semmi baj és csináld csak nyugodtan.

Hogy a nyavalyába van jogotok felülbírálni a dokit?

Aztán, ha a kérdezőnél nem jön be a dolog, és neki ártani fog a fürdőzés, majd mossátok kezeiteket, végülis nem a ti terhességetekről van szó.

2013. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Lehet beszari vagyok, de terhesen nem fürödtem. Mert a doki ezt tanácsolta, és úgy gondoltam a baba érdekében elfogadom a tanácsot.

Szerintem nem véletlen mondják, hogy lehet ártalmas is a fürdőzés. Az, hogy valakinek nem lett baja tőle, még nem jelenti, hogy neked sem lesz.

2013. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kedves 16-os, először is nem felülbíráljuk a dokit, csak leírjuka véleményünket. Teljes mértékben a kérdező döntése lesz, hogy mit csinál,, nem a tiéd, nem az enyém, nem másé!
2013. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Na vitázni aztán egyáltalán ne vitázzatok!Sajnos nemigen van tapasztalatom mert az első babám pont úgy fogant hogy nem voltam nyári időben kismama.Ellenben kb 5 hetesen derült ki akkor is h várom,és előtte pár nappal még strandoltunk mert épp akkor volt a nászút,és eszembe sem jutott h. terhes lehetek.De eldöntöttem hogy vigyázni fogok,nem kell elítélni egy kérdésért,én úgy gondoltam hogy 3 fok nem igazán számít és hátha hallok valakitől ellentapasztalatot.Ki van fizetve,tehát elmegyünk,a helyet nem tudom milyen mert meglepetés.Fürdeni meg nem fogok,kirándulunk eszünk-iszunk...
2013. febr. 27. 16:15
 20/22 anonim ***** válasza:

Én itthon fürdök a kádban, de ez teljesen más.

Egyszer voltam ilyen fürdőben, nem voltam terhes, de olyan gombát hoztam haza, hogy szinte csak vakarózni tudtam. Mivel más vízben nem voltam, csak ebbe a melegvizesbe tudtam ott szedtem össze. Köszönöm szépen, nekem akkor elég volt. Terhesen ráadásul még könnyebben el lehet kapni a fertőzéseket és 12 hetes korig nem is ajánlatos kúrálni. De tény, ez a te döntéseed!

2013. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!