Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt terhesség alatt...

Kinek volt terhesség alatt már teje, hányadik héten vette észre hogy van elöteje, és akinek volt elötej az azt jelenti hogy szoptatni is fog tudni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt elotejem. 40+4 hetesen szultem délelott. Este már szoptattam a lányomat.
2013. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt,nem is kevés.10 hónapos a babám,még szoptatom.
2013. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, és hányadik hétben vettétek észre az elötejet?
2013. márc. 5. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt előtejem- a 2 nincs összefüggésben- 18 hónapos lányom még mindig szoptatom, 8 hónapig adtam le tejet....
2013. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25hetesen vettem észre reggel a pizsamán hogy folyt egy kevés,de amugy a két dolog nincs összefüggésben
2013. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 16. héten jelent meg, most a hatodiknál már a legelején. Minden gyereket sokáig szoptattam + fejtem is rengeteget. De szerintem nincs köze a kettőnek egymáshoz. Ha valakinek nincs előteje, az is szoptathat simán!
2013. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél kb.a 20.hét körül jelentkezett az előtej,nem is kevés mennyiségnben,az első lányomat abszolút nem tudtam szpotatni,nagyon hamar,a 6.hétre el is apadta tejem,hiába fejtem.Most a második lánykámnál születése után rögtön mellre tették,szóta is szépen szopik,jövő héten lesz 1 éves.Tényleg nincsen semmi összefüggés ilyen téren:-)
2013. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elos babamnal a 30het korul volt elotejem ,ennek ellenere szules utan csak a negyedik napon indult be a tejem , -8honapig tudtam szoptatni.

most varom a masodikat es a 18.hettol van elotejem.

2013. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!