Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez akkor most pozitív?

Ez akkor most pozitív?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruációm. Ma délután csináltam egy terhességi tesztet. Van rajta egy nagyon halvány csík. Alig lehet látni csak ha nagyon megnézzük. De még simán benne volt az öt percben. Még csak 5 napja késik tehát teljesen normális a nagyon halvány pozi nem?!

2013. márc. 6. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen:) akkor pozi!!!Gratula:):):)
2013. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szuper!!! :)) Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 6. 16:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindegy az,hogy menyire erős a 2. vonal.Ha OTT van, babát vársz.GRATULÁLOK!2 fiú+5 hónapos kis csaj anyuja
2013. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) Én is gratulálok! :) Egyébként Predictor Early tesztet használtam. Most olvastam róla, hogy nem a legjobb. :S Ti melyiket ajánlanátok egy második teszthez?
2013. márc. 6. 17:18
 5/16 Nette85 válasza:
szia! a Gabriel jó szerintem, meg van egy új ez a digitális teszt, csak drága, kb 2 ezer ft. De ez kijelzi tutira h terhes vagy, vagy + vagy - jel, és ha pozitív azt is aláírja h hány hetes terhes vagy.
2013. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Ma elmegyek venni és reggel csinálom meg :)
2013. márc. 6. 17:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Jah, a predictortol semmi jot ne varj! Nekem is ilyesmit mutatott, amikor az x-epil egyertelmu volt, a corax pedig eros. Tesztelj massal! Drukkolok!
2013. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bence_ ***** válasza:

Nekünk is volt nagyon halvány csíkunk. Alig lehetett látni.

Most 2.5 éves és ott szuszog az ágyába:)

2013. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
x-epilt vettem. Nagyon reménykedek a pozitívban. Reggel csinálom meg :) Már látszódnia kell rendesen ha terhes vagyok igaz? Nem úgy mint az előző tetsznél.
2013. márc. 6. 21:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de azt írtad, hogy "van rajta egy nagyon halvány csík". Ugye két csík van rajta?
2013. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!