Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez akkor most pozitív?

Ez akkor most pozitív?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruációm. Ma délután csináltam egy terhességi tesztet. Van rajta egy nagyon halvány csík. Alig lehet látni csak ha nagyon megnézzük. De még simán benne volt az öt percben. Még csak 5 napja késik tehát teljesen normális a nagyon halvány pozi nem?!

2013. márc. 6. 16:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg az x-epil is halvany lesz, de legalabb egyertelmu. Irj majd, drukkolok!
2013. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az x-epil negatív :((( de még mindig nem jött meg. :) három hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót azóta háromszor rendesen meg is jött tehát biztos nem ez a baj. De ha negatív a tesztem de nem jön meg akkor mi lehet a baj? :( egyébként semmi terhes tünetem nincs. Már ne is remeéykedjek ? :(
2013. márc. 7. 06:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,a kórházi teszt biztosan kimutatja vagy vegyél Gabriel v Clear Blu tesztet ezek nagyon jók.Egyébkén hiszed vagy sem nekem a 8 hetes terhességet nem mutatta ki a teszt már nem emlékszem milyen tesztet csináltam,de így volt.Terhessége utaló jeled pedig ha nincsenek az nem is törvényszerű.Nekem is későn jelentkeztek.Addig örülj amíg nincs hányinger stb:)írd meg mindenképp mi van veled!
2013. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia az egyik baratnom 4kulombozo tesztet csinalt mind 4 negativ lett es ott van neki ezek utan a 10honapos kislanya :) neki csak orvosi vizsgalattal tudtak megmondani. A digitalis kijelzoset en is ajanlom nekem az à fajta mutatta ki igaz azt irta 2 hetes terhes vagyok az orvos szerint mar 5 voltam akkor! En is abba hagytam a gyogyszret ra 3honapra megtortent à csoda most 26 hetes km vagyok
2013. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató szavakat! :) Egy pár nap múlva megint tesztelek ha az se mutat semmit elmegyek orvoshoz! Mindenképpen írni fogok! Gratulálok a babákhoz! :))
2013. márc. 7. 07:04
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a baba ebben a hónapban nem jött össze mert megjött :( De nem adom fel :))))
2013. márc. 10. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!