Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Következő nevek közül melyik...

Következő nevek közül melyik tetszik nektek, illetve melyik az amit mostanában sok babának adnak?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok képben, hogy melyek a "felkapott" nevek. Most derült ki, hogy kislányunk lesz és nekünk a következő nevek tetszenek:


Bianka

Emese

Tünde

Hanka (ősi magyar eredetű név, egy balatoni legendában szereplő tündér neve volt)


2013. márc. 9. 10:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Elnézést a keveredésért, asszem Helka sem lesz a gyerek, jól is néznénk ki, hogy nem tudom megjegyezni a saját lányom nevét :D

Viccet félretéve, Bianka és Emese maradtak a kosárban, még nem tudom egyelőre mi lesz a lányunk neve, de van is időm gondolkodni, júliusra várjuk. :) Aztán lehet a végén Tünde marad! Nem tudom, meg persze nem csak én döntök ez ügyben, van egy férjem is! :)


Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 9. 19:28
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem túl gyakori. Talán a Biankát válsztanám.
2013. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A Hanka helyett legyen Hanga :D
2014. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a neve?
2014. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!