Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizesedés az toxémiát...

A vizesedés az toxémiát jelent? Vagy nincs egybeffüggés?

Figyelt kérdés
pl.hogyha vizesedem,akkor az nem feltétlen toxémia,mert azt olvastam,hogy a 3-ik trimeszterben sokan vizesednek.
2009. szept. 15. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelent toxémiát, ált. annak 3 tünete van, ezek közül egyik a vizsedés, a másik a magas vérnyomás, a harmadik a fehérje a vizeletben, úgy tudom min. 2 esetén gyanakodnak toxémiára. A sima vizesedés nem jelenti azt.
2009. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a 37. héttől vizesedtem egyre durvábban, és a magas vérnyomásom miatt két hétig be is fektettek.De toxémiás nem voltam, mert fehérje nem volt a vizeletemben.Három nappal a kiírás előtt beindították a szülést a víz és a vérnyomás miatt.81 kilóval mentem szülni, és alig 70 voltam utána, tehát sok víz volt rajtam.

Figyeld a vérnyomásod, és a védőnővel nézesd a vizeletet.

2009. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!