Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesek voltatok,...

Hány hetes terhesek voltatok, amikor bejelentettétek a munkahelyeteken, hogy babát vártok? Hogy reagált a főnökötök?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 15:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2013. márc. 17. 21:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Koszi! Igyekszem. ;-) Egyebkent a 12. heti uh utan mondtam volna... Csaladnak meg husvetkor szerettuk volna, az a 10. het. Szep lett volna a feltamadas unnepen. Sebaj, csak legyen minden rendben. :-)
2013. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél nekem is feküdnöm kellett egy rövid ideig, mert öt hetesen vérezni kezdtem. Szerencsére minden rendben volt utána. Hinni kell, hogy minden ok lesz, és akkor úgy is lesz. :) Minden jót, jó babavárást kívánok!
2013. márc. 17. 22:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a 12. héten közöltem a főnökömmel, hogy mi a helyzet. Ő illedelmesen gratulált, majd megbeszéltük a dolgokat, hogy meddig tervezek dolgozni, mire számíthatnak.. Abszolút gyakorlati oldalról fogta meg a dolgokat, amit nem is bánok, hiszen nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy ennél több legyen..

Viszont úgy tudom, tovább nem is szabad várni a bejelentéssel. Nem tudom, hogy erre van-e törvényi szabályozás, de érdemes mielőbb jelezni a dolgot, mert onnantól vagy csak védve.

2013. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!