Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy egészséges a babám? 8 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Gyógyszerek mellett lettem várandós. Dokim elküldött Genetikai vizsgálatra az I. sz. Női klinikára ahová jelenleg lehetetlennek tartom a bejutást (3 napja hívom őket, de hiába). Fizetős, megbízható ott a vizsgálat? Hol tudom esetleg ingyen elvégeztetni? Fizetős helyet is ajánlhattok, ha tudtok megbízhatót.

#genetika #I.sz.Női klinika
2013. ápr. 12. 13:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavaitokat! :D Rákeresek a neten az ajánlott helyekre , aztán telefonálgatok. :D
2013. ápr. 12. 14:19
 12/19 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe Czeizel professzor véleményét a terhesség alatti gyógyszerszedésről, ettől talán megnyugszol kicsit. Van egy videója is bővebben a témáról megpróbálom neked megtalálni.


[link]

2013. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Cerazette mellett lettem terhes az első babámmal és semmi baja nemvolt, lett a kisfiamnak :) de lehet kérni kombinált, integrált teszteket és vannak Géndiagnosztikai központok, ahol minden kérdésedre szívesen válaszolnak :)
2013. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, ezt érdemes megnézni. Ettől biztosan megnyugszol, és szerintem Czeizel Endre neve garancia.


http://www.youtube.com/watch?v=3z8jowF9kCU

2013. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is neo citrant ittam 5 napja és nekem is szerdán derült ki a terhességem.. Megnyugtattak a válaszok.
2013. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, most megnézem a belinkelt oldalakat. :D


Kedves utolsó válaszoló! Neked mit mondott erre a dokid?

2013. ápr. 13. 12:16
 17/19 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videót és engem 100%-osan megnyugtatott!!!!! :D

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!!

2013. ápr. 13. 12:33
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem is említettem a dokimnak, mert visszavonni már nem tudom a dolgokat, ki hitte volna, h 6 év után pont most leszek terhes.. Én hiszem, h nem lett baja tőle a babának.
2013. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megnyugodtatok! :-) Én is sok mindenen izgultam, az "elején". 21 hetes km.
2013. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!