Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos kismamak veszhelyzet...

Sos kismamak veszhelyzet korhazban vagyok mit tehetek?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok ma zuhany kozben elontott a ver es ennek mar 3 oraja azota se allt el rogton korhazba jottunk benn kell maradnom. Megneztek a picit vele minden rendben de a verzes nagyon eros es nem adtak semmit csak en szedem az utrogestant mert egy hete is volt verzesem de az csak egy tenyernyi volt es elmult.

Azt mondta az orvos hogy nem ehetek nem ihatok mert ha nem mulik el a verzes megszakitjak a terhesseget. Ez lehetseges??????

Ugy hogy meg el a babam???

Kerlek titeket irjatok valamit mert itt senki nem mond nekem semmit itt fekszem egyedul.


2013. ápr. 12. 20:06
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
25%
Beszélj hozzá, drukkolok! Tudom mit érzel, én 22 hetesen éltem ezt át:((
2013. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megnyugodni.

Barátnőm példájára gondolj! 6-7 hetes lehetett, mikor elöntötte a vér nagyon durván. Ő is bent feküdt, nehezen tudták megállítani a vérzést. Ikerterhességre gyanakodtak, és hogy a másik baba elment. Végül egészséges kislányt szült! Nincs semmi baja, már 18 hónapos a lányka. :)

Majd írj, hogy mi van veletek! Szorítok értetek!

2013. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
Ez szomorú:(
2013. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha tudsz irj, nagyon nagyon szoritok neked...nektek!
2013. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Szegénykém nagyon sajnálom ami Veled történik,de ha az orvosok úgy látják hogy el kell venni akkor sajnos nem tudsz mit tenni.Én 12 hetesen voltam így,nekem sem mondtak semmit zárt méhszáj,volt szívhang csak véreztem meg görcsöltem,és már könyörögtem hogy tegyenek valamit mert majd megőrültem a fájdalomtól,mikor újra megnézték sajna már szívhang se volt :( De reménykedjünk.Ez tavaly februárban volt,most meg 33 hetes vagyok a pici fiammal,úgyhogy hidd el valami biztosan nem stimmel a baboval,nehéz feldolgozni,de inkább még most,mint késöbb. Fel a fejjel,majd írj.
2013. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

Szedd az utrot mindenképpen!

Ha van magnéziumod, azt is vegyél be, a görcsökre nagyon jó!

2013. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenkinek de azt hiszem belattam hogy ennyi verzes sosem normalis foleg nem a napi 6 utrogestan mellett.

Fajo ezt mondani de inkabb most menjen el ha el akar, mint hogy beteg legyen vagy 35 hetesen eljem ezt meg amikor mar mindent megvettem neki.

Nagyon rossz :( de el kell fogadnom ha nem mulik el sajnoa reggel mutenek.

2013. ápr. 12. 21:27
 18/54 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy ez történt veled. Majd írd meg mi történt.
2013. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
15ös vagyok,nagyon szorítok Neked drága,fel a fejjel,nehéz éjszakád lesz,átérzem a helyzeted :( Írj majd
2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom, hogy ez az éjszaka úgy teljen, hogy reggelre minden szép és jó legyen. Mossa el az eső a rossz dolgokat, és kapaszkodjon a babócád erősen. Nagyon szorítok!
2013. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!