Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos kismamak veszhelyzet...

Sos kismamak veszhelyzet korhazban vagyok mit tehetek?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok ma zuhany kozben elontott a ver es ennek mar 3 oraja azota se allt el rogton korhazba jottunk benn kell maradnom. Megneztek a picit vele minden rendben de a verzes nagyon eros es nem adtak semmit csak en szedem az utrogestant mert egy hete is volt verzesem de az csak egy tenyernyi volt es elmult.

Azt mondta az orvos hogy nem ehetek nem ihatok mert ha nem mulik el a verzes megszakitjak a terhesseget. Ez lehetseges??????

Ugy hogy meg el a babam???

Kerlek titeket irjatok valamit mert itt senki nem mond nekem semmit itt fekszem egyedul.


2013. ápr. 12. 20:06
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Nagyon Sajnálom! Nem igazán tudok mit írni,mert ilyenkor nem sok minden tud segíteni az emberen,de magadat NE HIBÁZTASD!!!!!!!

Remélem vannak barátaid,család,akik egy picit át tudnak lendíteni ezen a szőrnyűségen,biztosan el jön a megnyugvás is és rátalálsz majd arra az emberre akit neked rendelt a sors.Sok erőt kívánok Neked!!!

2013. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom:(

Tudom le leszek pontozva, de esetleg ha az elején eldöntöttétek volna hogy legyen-e baba...

2013. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Részvétem!Sajnálom!Minden jót kívánok Neked!
2013. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Kedves utolso elotti.


Eldontottuk hogy lesz baba ez mar ket eve tema volt nalunk es 5 honapja mondta azt hogy rendben, johet a baba, o is szeretne.

Szerintem nem gondolta, vagy nem vette komolyan hogy elsore sikerul, es azt mondta miutan terhes lettem gondolt csak bele, hogy erre o nem akar sem kolteni, sem a gyerekeitol idot venni.

En mar evekkel ezelott mondtam neki hogy ha egyaltalan nem szeretne babat, akkor mondja meg semmi problema, de mivel en fiatal vagyok es nincs gyerekem, szeretnek es fogok is szeretni, tehat tdta hogy en nem maradtam volna vele, ezert inkabb huzta amig lehet, majd miutan teherbe estem adtam par hetet neki hatha csak fel kell dolgoznia, de egy vizsgalatra se jott el, sosem erdekelte a pici.


Igazabol beismerte hogy annyira szeretett hogy nem akart elengedni de igy utolag ha valasztania kell hogy velem legyen eg kozos babaval vagy nelkulem de gyerek nelkul, akkor inkabb elengedett volna.

Mondta ezt 4 ev utan.


Koszonom mindenkinek a kedves szavakat.

2013. ápr. 18. 15:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!