Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos kismamak veszhelyzet...

Sos kismamak veszhelyzet korhazban vagyok mit tehetek?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok ma zuhany kozben elontott a ver es ennek mar 3 oraja azota se allt el rogton korhazba jottunk benn kell maradnom. Megneztek a picit vele minden rendben de a verzes nagyon eros es nem adtak semmit csak en szedem az utrogestant mert egy hete is volt verzesem de az csak egy tenyernyi volt es elmult.

Azt mondta az orvos hogy nem ehetek nem ihatok mert ha nem mulik el a verzes megszakitjak a terhesseget. Ez lehetseges??????

Ugy hogy meg el a babam???

Kerlek titeket irjatok valamit mert itt senki nem mond nekem semmit itt fekszem egyedul.


2013. ápr. 12. 20:06
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Mi újság?Minden rendben veletek?
2013. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Sajnos kedden mar nem volt szivhang :(

Este tagitottak, ma pedig muszeres befejezes tortent, holnap reggel megyek haza.

Nem tudom elmondani, mit erzek, magamat okolom, mert amiota megtudtam hogy terhes vagyok, bar nagyon orultem de hetekig hagytam hogy a parom terrorizaljon es lelkileg tonkretegyen, mondvan 4 ev utan szerinte nincs itt az ideje a babanak de engem nem erdekelt elhagytam es szerettem vola egyedul nevelni.

Sokat vereztem es az orvos azt mondta hogy a tul sok stressz is kozrejatszott, soha nem fogom megbocsajtani ezt neki, hogy olyan indokokkal nem kert a bababol, mert neki elozo hazassagbol van mar ketto, akiktol nem akar es nem is fog idot elvenni csak azert mert ez a baba megszuletik.

Soha nem fogom tudni ezt feldolgozni, nem csak a baba elveszteset, hanem azt, hogy 4 evig olyan emberrel voltam, akit valojaban nem is ismertem, csak azt hittem.

A korhazban sem jott be hozzank, allandoan ra akart beszelni az abortuszra, hibaztatom magam mert aznap amikor elment is volt egy oriasi veszekedesunk es elotte ket oraval a babat megnezte az orvos es azt mondta orulhetunk mert teljesen szepen fejlodik es minden rendben.

Aztan jott a vitatkozas, siras(mindezt a korhazban), es akkor ontott el ujra a ver, de akkor mar szivhang nem is volt, es a verzes magaval vitte egy reszet.. :((

A legfontosabb az lett volna, hogy boldog babavaras legyen, ennyi stressz mellett nem csodalkozom, hogy nem birta szegeny.

Istenem, nem birok tukorbe nezni, az egesz az en hibam.

Elvesztettem a babat es meg csalodnom is kellett, azt nem banom hogy ot kitettem, soha tobbet nem akarom latni.

Magamban csalodtam, hogy ilyen emberrel voltam.


Ha mast nem, egy valamit biztosan megtanultam es ezt nektek is tanacsolom, csak en nem voltam meg olyan kapcsolatban ahol a ferfinak gyerekei voltak: SOHA, de soha ne kezdjetek olyan ferfival, akinek vannak gyerekei, mert tonkrementek.

En szerelmes voltam es mindent elfogadtam, nyitott voltam, 4 ev alatt megsem erdemeltem annyit sem, hogy a gyerekeivel egyszer is talalkozhassak.

A kozoa babankrol meg lemondott, kozolte hogy o nem akarja ezt.


Megprobalok uj eletet kezdeni, nem tudom hogyan es mikor allhatok talpra, felek sosem.


Koszonom mindenkinek az aggodast es a szep szavakat. A kicsi kuzdott amig csak tudott :(

2013. ápr. 17. 18:32
 43/54 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2013. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Istenem! Ez a legszomorubb tortenet, amivel eddig talalkoztam. Ne hibaztasd magad, a hibas nem Te, hanem O volt. Nem tudok most tobbet irni, mert nagyon lesujt a dolog es megterhel, ne haragudj. De hidd el leszel meg boldog es lesz szep csaladod!
2013. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Sajnálom igazan!

Es egy pillanatra se gondold, hogy te vagy a hibás. Az a féreg, mert nincs más mit mondjak rá, o volt az, aki tönkretett titeket. Jo hogy megszabadultál tőle.

Hat nem irigylem az exet sem. En is hasonló hajóban evezek, csak mar két gyerekkel jöttem ra, hogy kihez mentem feleségül. Es az én párom a mar megszületett gyerekeit (!!!!) akarja meg nem történtté tenni!!!

Vannak meg ilyenek...sajnos.

Te pedig erős vagy és fel fogsz tudni állni, újra kezdesz mindent és biztos vagyok benne, hogy megtalálod azt a férfit is akivel lehet közös gyereketek és boldog családotok.

2013. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
El sem tudom mondani, hogy mennyire sajnálom. Nagyon megráz a dolog. Csak egyre kérlek, soha ne hidd azt, hogy ez a te hibád. Hisz ha belegondolsz, pont te voltál az, aki mindent megtett ezért a piciért. Harcoltál érte, akartad, döntöttél, erős voltál, és mindvégig őt választottad. Miattad élhetett idáig ez a pici lélek. Lehet, hogy ő nem neked volt rendeltetve. Hidd el, minden okkal történik. Helyet engedett a jövőbeli gyerkőcödnek, aki az elkövetkező nagy, igaz szerelmedtől fog megszületni. Biztos hálás neked, hogy eddig is ilyen jó anyukája volt. Kérlek ne hibáztasd magad, mert nem vagy hibás. Nagyon sok erőt kívánok, és gyönyörű, boldog jövőt,a mi meglásd, még most ha hihetetlen is, de beköszönt.
2013. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(((
2013. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, a te babád igazi hős volt, ahogy harcolt a kis életéért. De a sors máshogy akarta. Ami történt egyáltalán nem a te hibád, erről senki se tehet. Sajnos az ilyesmi előfordul. Én is átéltem jó pár éve, nagyon nehéz volt. De idővel könnyebb lesz. Pihenj sokat és próbálj megnyugodni. Gondolj arra hogy minden okkal történik.
2013. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(
2013. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! :(
2013. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!