Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos kismamak veszhelyzet...

Sos kismamak veszhelyzet korhazban vagyok mit tehetek?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok ma zuhany kozben elontott a ver es ennek mar 3 oraja azota se allt el rogton korhazba jottunk benn kell maradnom. Megneztek a picit vele minden rendben de a verzes nagyon eros es nem adtak semmit csak en szedem az utrogestant mert egy hete is volt verzesem de az csak egy tenyernyi volt es elmult.

Azt mondta az orvos hogy nem ehetek nem ihatok mert ha nem mulik el a verzes megszakitjak a terhesseget. Ez lehetseges??????

Ugy hogy meg el a babam???

Kerlek titeket irjatok valamit mert itt senki nem mond nekem semmit itt fekszem egyedul.


2013. ápr. 12. 20:06
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Látom,sokan szorítunk nektek! minden ok?
2013. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenkinek, akik irtak, tenyleg jo erzes, mikor olvasom ezeket a sorokat!!

A verzesem elmult mara mar csak keves barnazas van de hetfoig nem mehetek el es azt mondtak hogy addig nem is piszkalnak, mert ha most megvizsgalnak szinte biztos hogy ujra elkezdek verezni, es ha meg csak keveset is de ne kockaztassunk.

Hetfon delelott nezik meg ultrahangon a babat, azt mondta az orvos hogy nagyon jo jel, hogy elmult. Es hogy remeljuk a legjobbakat.

Ez a pici nagyon harcol ha annyi ver utan is meg volt szivhang es minden rendben volt!!

Beszeltem is hozza, simogattam is a hasam.

:))

Egyelore megnyugodtam es koszonom mindenkinek aki irt!!

Ha barmi tortenik akkor irok!

2013. ápr. 13. 13:03
 33/54 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendben vagytok:) Mindenképp írj, hogy vagytok:)
2013. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Kivancsian varjuk a hetfoi jo hireket! Addig is pihenj es bizz!!!
2013. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Dejo olvasni! Izgultam ertetek. At is erzem, holnap leszek 12 hetes es mar haromszor volt eros verzesem, bar nem ennyire, mint a tied. Nekem pont ezen a heten lett meg a diagnozis: lepeny elfedi a mehszajat. Minden rendben lesz, nyugi! Irj hetfon, nagyon varom az eredmenyedet! Addig csak pihenj, es legy nagyon pozitiv! ;-)
2013. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek! Irok barmi tortenik:)

Msty orulok hogy vegul meglett a diagnozis, ugy latszik mi mindig osszetalalkozunk itt, tudom hogy mar hetek ota te is szenvedsz es orulok hogy most mar tudjak, mitol:)

2013. ápr. 13. 13:38
 37/54 anonim ***** válasza:
De örülök Nektek!!! :)
2013. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Jaj de jó :DDDD izgultam értetek nagyon!!Minden rendben kell hogy legyen nagyon Veled akar lenni a babókád!!!Pihenj sokat!!Várjuk a hétfőt!! :D
2013. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagytok?Minden rendben?

2013. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Szia! Hat igen, engem fel lehet ismerni... :-) Hogy vagy?
2013. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!