Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férfi vagy a nő a hibás...

A férfi vagy a nő a hibás ilyen esetben? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Szörnyű történetet hallottam...A nő teherbe ejtette magát azzal a módszerrel, hogy szólt ugyan a pasinak, hogy nem szed többet tabit, aki ez ellenezte ugyan, de hát nem az ő teste, majd a nő a naptármódszert javasolta. A férfi nem akarta, de a nő kihisztizte, majd direkt hamis időpontokat mondott a pasinak és akkor szexeltek védekezés nélkül,amikor nem lehetett volna. A nő teherbe is esett. A pasi viszont közölte, hogy ő még nincs kész a gyerekre és bár nem hagyja el azonnal, de nem ígéri, hogy ez a közeljövőben is így lesz, és szerinte 3 élet fog tönkremenni. A nőt a családja sem támogatta, mellesleg még tanul, szakmája sincs, melója sincs. Kénytelen volt emiatt elvetetni a babát. Persze a férfit okolja, aki nem állt ki mellette babával. A férfi nem tudja a mai napig, hogy a nő tőrbe csalta. Szerintetek a nő nagyon nagyon hülye vagy a pasi szemétláda,amiért nem állt ki a baba mellé gondolkodás nélkül?
2009. szept. 23. 16:55
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

igen én is ezzel értek egyet, hogy a pasi is mondhatta volna, hogy szivi nem, nem teszem be gumi nélkül, hisztizhetsz meg verhetsz párnával is akár.


Nem tudom vajon tényleg elhagyta volna a pasi, ha megtartja a babát...

2009. szept. 23. 17:12
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a nőnek - ha azt akarta, hogy a férfi mellette álljon - nem szabadott volna azt tennie, amit tett, vagy el kellett volna fogadnia, ahogy a férfi reagált a dologra. Az viszont, hogy még a férfi okolja, nekem egy kicsit kegyetlennek tűnik, hiszen a leírtak alapján várható volt, hogy mi fog történni. Egy babának - szerintem - nem egy emberen kell múlnia (bár vannak kivételek-de ez nem az az eset) ez egy közös döntés (KÉT EMBER DÖNTÉSE), és nem az egyik pillanatról a másikra, hanem egy egész életre szól. Remélem, segítettem...

2009. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
82%
A 2. vagyok. Ha annyira felelőset keresünk akkor mind kettő. Miért hozták össze a gyereket?A pasi nyugodtan húzhatott volna gumit vagy mondhatta volna a nőnek hogy akkor más fogamzásgátló módszert keressen(pesszárium)
2009. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Igen, de a nő akkor is hazudott volna. Pl, hogy igen van pesszárium, de közben nem is lett volna. Mindenáron babát akart, akár hazugsággal is.
2009. szept. 23. 17:18
 15/38 anonim ***** válasza:
74%
A nő ha mindenáron babát akart, akkor nem vetette volna el szegénykét!!!!!!! (anyagiak ide vagy oda, biztos lett volna megoldás a helyzetükre ha megszületik)
2009. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
85%

én nem török pálcát senki fölött, előttem már leírták, hogy ki miért hibázott ebben az esetben.


Én csak azt szeretném kiemelni, hogy sajnos így jár az, aki a pasas nálkül, önkényesen akar gyereket. Javaslom neked, kedves kérdező, hogy a kérdést majd emeld ki, hogy még sokáig az elsők között legyen, és így még sokkal többen olvashassák.


Betöltöttük már a 18-at szerintem mind, akik itt vagyunk, tehát felelősei vagyunk saját tetteinknek. Én sose tettem volna ilyet, de nekem is jó példa volt ez arra, hogy a házasságomban, ha valamit akarok, kétszer is meggondoljam, és amit döntünk (akár majd a második babáról, most még csak az elsőt várom), azt tényleg együtt döntsük el.

2009. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, ez jó példa azoknak, akik esetleg ilyenen törik a fejüket. jó, majd kiemelem a kérdést, hogy többen is lássák, ilyenekkel nem szabad játszani, egy pici lény életével...remélem senki nincs ezen az oldalon, aki ilyesmiken gondolkozik! ha mégis van, ne tegye!
2009. szept. 23. 18:28
 18/38 anonim ***** válasza:
64%
az ilyen nő akasztófára való!azt érdemelné ha soha többet nem esne teherbe!
2009. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra gondolok ilyenkor, hogy mire számít az ilyen nő a férfitól? Ha elé állna valaki azzal, hogy egy életre szóló felelősséget akar a nyakába rakni úgy, hogy ő nem is szerette volna, ő hogy reagálna?

Ti hallottatok már olyan esetről (bár egy-kettő biztos van)amikor az ilyen, hogy a nő teherbe ejtette magát hazugsággal, trükkel jól sült el? Én még nem. Valami bibi mindig volt, ha együtt is maradtak. Mikor tanulják már meg ezt a nők?

A pasi meg!!! Komolyan! Miért ilyen felelőtlen némelyik férfi? Én, ha még nem szeretnék gyereket, akkor mindig húznék óvszert, pláne ha tudnám, hogy a partnerem nem szed gyógyszert! Naptármódszer? Van olyan, aki ebben hisz?

(Nálunk a menstruációm előtt 4 nappal (peteérés után n kb 9 nappal) fogant a picurkánk, akinek nagyon örülünk és terveztük is)


Sajnos egyetlen egyet sajnálok mindig, amikor ilyet tesznek az emberek (teljesen mindegy, hogy melyik volt a hibás!)A meg nem született babát vagy a megszületett gyereket

2009. szept. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%

szerintem a nő a hibás... a pasi világosan megmondta hogy nem akar gyereket.

De hogy egy nő ekkora buta legyen...

gratulálok neki....

2009. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!