Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férfi vagy a nő a hibás...

A férfi vagy a nő a hibás ilyen esetben? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Szörnyű történetet hallottam...A nő teherbe ejtette magát azzal a módszerrel, hogy szólt ugyan a pasinak, hogy nem szed többet tabit, aki ez ellenezte ugyan, de hát nem az ő teste, majd a nő a naptármódszert javasolta. A férfi nem akarta, de a nő kihisztizte, majd direkt hamis időpontokat mondott a pasinak és akkor szexeltek védekezés nélkül,amikor nem lehetett volna. A nő teherbe is esett. A pasi viszont közölte, hogy ő még nincs kész a gyerekre és bár nem hagyja el azonnal, de nem ígéri, hogy ez a közeljövőben is így lesz, és szerinte 3 élet fog tönkremenni. A nőt a családja sem támogatta, mellesleg még tanul, szakmája sincs, melója sincs. Kénytelen volt emiatt elvetetni a babát. Persze a férfit okolja, aki nem állt ki mellette babával. A férfi nem tudja a mai napig, hogy a nő tőrbe csalta. Szerintetek a nő nagyon nagyon hülye vagy a pasi szemétláda,amiért nem állt ki a baba mellé gondolkodás nélkül?
2009. szept. 23. 16:55
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

köszi a választ...és igen, sztem is így van, iagazd van.


amúgy látom a válaszoknál a %-okat, nem tudom ki pontozgat le, nekem mindegyik válasz nagyon hasznos volt!

2009. szept. 25. 20:47
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

A nő nagyon nagyon hülye, és remélem megtanulta az élettől a leckét...

A pasi sem komplett, mert ha én nem akarok gyereket, akkor védekezek, és felhúzom az óvszert, az a biztos, és nem bízom másra.

Ennél szemetebb dolog, mint a gyerek kérdésben átvágni valakit, nem sok van...

Szóval mindkettő hibás, de a nőt nagyobb ribancnak tartom...

2009. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a nő a hibás, ugyanakkor egy éppeszű ember, legyen az akár férfi, akár nő, nem bízik a naptármódszerben.

A jó isten mentse meg egyébként a világot, a férfiakat és a gyerekeket egy ilyen kis hazug nőtől :(

2009. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes szitu.

Egyrészt ha a férfi nem akar magának gyereket akkor védekezzen főleg ha hiszti van a naptármódszer miatt. Már az gyanús. Ha kicsit okosabb lett volna a csaj simán azt mondja hogy szedi a tabit és nem szedi be. Nem lett volna annyira feltűnő.


Másrészt egy gyerekhez 2 ember kell. Ha a másik nem akarja nem szabad ráerőlteni mert annak nem lesz jó vége és a gyerek húzza a rövidebbet.


A pasi nem mondható szemétnek, de ha figyel az előjelekre akkor ez elkerülhető lett volna, viszont a nő iszonyat csúnya dolgot csinált több oldalról is.

2009. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az előttem szólókkal.A férfi lehetett volna körültekintőbb,de a nő nagyon szemét módon viselkedett.Elitélem az abortuszt,de nem hiszem,hogy jó lett volna,ha az a gyerek megszületik,mert egy nem kívánt gyerek nem szeretetben nőne fel.

De nem ez a nő az egyetlen,aki a férfit átrázva akar gyereket,Nemrég volt egy kérdés,hogy lehet-e így teherbe esni? Egy nő mindenáron gyereket akart,pedig a párja megmondta,hogy ő nem akar gyereket.Megszakításos modon védekeztek.Amíg a férfi a fürdőszobában volt,a nő magába tömködte a spermát,mert így akar teherbeesni.Milyen gyereket nevelne egy ilyen lelkivilágú nő?Remélem,hogy nem sikerült neki a kísérlet.

2009. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

oLYAN HÜLYE NŐK VANNAK, Ő CSINÁLTA MAGÁNAK, ÉS 3 EMBERREL TOLT KI. mÁR NÉHA SZÉGYELLEM TÉNYLEG HOGY NŐ VAGYOK. És még más a hibás?

A férfi meg vigyázhatott volna jobban magára? Nincs óvszer? Vagy nincs ott másik nő, csak ez az egy?

2009. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Arra ment, hogy legyen neki is kaparása? vagy mi volt ebben a poén?

A férfi meg hülye, hogy nem hagyta el időben.Még jó, hogy nem lett meg a gyerek. Pedig én gyerekpárti vagyok, és többszörös anya.

2009. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy hangzik, gondolta megfogja apasit. Akinek se jövedelme se kilátása, az hogyan akarna gy ereket szülni? Mire?
2009. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
A hapsi még csak el sem hagyta rögtön-nem szemétláda, inkább mulya.
2009. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem akart gyereket. A hapsit akarta bebiztosítani magának. Aki gyereket akar, az megszüli, ha terhes, nem?

Valaki szerencsétlen embernek szólhatna.Hogy ne vesztegesse már itt magát!

2009. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!