Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férfi vagy a nő a hibás...

A férfi vagy a nő a hibás ilyen esetben? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Szörnyű történetet hallottam...A nő teherbe ejtette magát azzal a módszerrel, hogy szólt ugyan a pasinak, hogy nem szed többet tabit, aki ez ellenezte ugyan, de hát nem az ő teste, majd a nő a naptármódszert javasolta. A férfi nem akarta, de a nő kihisztizte, majd direkt hamis időpontokat mondott a pasinak és akkor szexeltek védekezés nélkül,amikor nem lehetett volna. A nő teherbe is esett. A pasi viszont közölte, hogy ő még nincs kész a gyerekre és bár nem hagyja el azonnal, de nem ígéri, hogy ez a közeljövőben is így lesz, és szerinte 3 élet fog tönkremenni. A nőt a családja sem támogatta, mellesleg még tanul, szakmája sincs, melója sincs. Kénytelen volt emiatt elvetetni a babát. Persze a férfit okolja, aki nem állt ki mellette babával. A férfi nem tudja a mai napig, hogy a nő tőrbe csalta. Szerintetek a nő nagyon nagyon hülye vagy a pasi szemétláda,amiért nem állt ki a baba mellé gondolkodás nélkül?
2009. szept. 23. 16:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Csóró magzat szívta meg. És hány van, aki ilyen közegbe megszületik, és eleve el van cseszve az élete.
2009. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez tényleg nagy dráma!!!!!!! Nagyon durva:((((
2009. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
67%
Mindkettő hibás. A nő azért, mert felelőtlenül átverte a pasit, és mások életével játszott, a férfi pedig azért, mert nem húzott gumit a farkára. Ezt mindenki tudja, hogy a naptár módszer nem egy életbiztosítás. Szegény kis életkezdeménynek legalább is nem volt az....:-(
2009. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
22.08asnak némiképp igazat adok. hiszen nincs joga senki életével játszadozni, na most terhes leszek, hát inkább mégsem...
2009. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra undorító!Én is gyerekmániás vagyok,de a párom megmondta,hogy amíg nincs pénz addig nem és ezt egyformán gondoljuk!De az,hogy a pasi megbízott a barátnőjében,nyilván mert szerelmes belé...és ezt így kihasználja a nő...ez GUSZTUSTALAN!A párom volt-volt barátnője ugyanezt csinálta,csak az én párom,mivel még csak 18 volt és mivel a csaj elvetette,így elhagyta!Ez a férfi most adott a sz@rnak egy pofont!Ez egy pasi fogási módszer,ami általában rövid időre bejön,de később nem az lesz a vége,amit a nő szeretne!Tehát a nő a hibás!A férfi csak azért,mert megbízott a csajban!És csak úgy mondom,mi is naptárival+óvszerrel+Billings-módszerrel védekezünk,és 3 éve nagyon megbízható!!!!
2009. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok!Jah meg azért is hagyta el az ex-ét,mert kiderült,hogy férje van aki németben dolgozik és pluszba még vagy 3 szeretője rajta kívül!Tehát nem is biztos,hogy a gyerek tőle volt!!!
2009. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...hát igen, arra a következtetésre juthatunk tehát, hogy a nő a hibás...remélem Isten megbocsát egyszer ennek a szerencsétlen lánynak és felnyitja a szemét!
2009. szept. 27. 15:07
 38/38 anonim válasza:
A nőtől ez nem volt szép,de tudta,hogy a férfi nem állna mellé. De viszont a pasinak is lehetett volna annyi esze,hogyha a gyógyszert nem szedi teherbe eshet. Tehát itt mind a ketten hibásak,viszont a teherbe esés után csak a férfi ,mert lemondott róluk. De amúgy se mindenki szed gyógyszert,tehát szerintem 98%-ban a férfi hibája ,mert neki kell védekezni,elviekben senki se csinálja fel saját magát.
2015. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!