Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek elején voltatok...

Terhességetek elején voltatok annyira elkeseredve, hogy abosztuszra gondoltatok? Mi lett végül a döntés?

Figyelt kérdés

Abortusz ellenes vagyok, de annyira összejöttek a dolgok, hogy már ez is megfordult a fejemben! :S


Szeretném a babát, nem felelőtlenül sikerült. Tervezett második baba, de most teljesen kétségbe vagyok esve.


2013. ápr. 17. 16:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó! Harom hónapja keres munkát, mert nem megfelelő neki a hely es az elmúlt egy hétben döbbenten ra, hogy meg fizetést se kap....
2013. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Bizony hogy voltam.Nekünk a 2. baba becsúszott. (jó nem védekeztük túl magunkat, egyszerűen megszakítással védekeztünk).Én nagyon sokat gondolkoztam, mert párommal problémák voltak, az most mindegy hogy mi..mára megoldódtak hála az égnek.Egy pokol volt a terhességem, lányom másfél év körül volt amikor teherbe estem.DE!!!!Mióta megszültem gyakran eszembe jut hogy el akartam vetetni a fiamat, és a szívem össze szorul, mert bele halnék ha most nem lehetne velünk..ez komoly.Nekem szerencsém volt, mert megoldódtak a problémáink, de nem csak rajtam múlt.

Szerintem ne vetesd el.Párod még találhat munkát, ha tudtok kérjetek segítséget.

2013. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

így van, van melója de nem a legjobb a cég hozzáállása! Nem csak úgy csináltunk egy gyereket! HA tudom év elején hogy ez lesz bele se vágunk a tesó dologba!


Kedves utolsó köszönöm a biztató szavakat!

2013. ápr. 17. 17:16
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor itt vagyok én is :)

Főnököm jött egy nap: "van esély az előre lépésre és téged látlak a legalkalmasabbnak rá, elvállalod?" Erre én: "persze, hogyne vállalnám" Már a papírokat írtuk volna alá, amikor előző nap pozitívat teszteltem... Hozzá teszem védekeztünk. Elmondtam a főnökömnek, mondtam várjuk meg mit mond a doki. 7hetesen volt szívhang, így vissza utasítottam az előrelépést. Elfogadták a döntésemet, megbeszéltük, hogy ha vissza megyek és van hely én leszek az első. Férjemnek 1 hétre rá felmondtak, mondván létszám leépítés. Gyors gondolkodás,én még vissza tudom csinálni a dolgokat a m.helyemen,de ahhoz el kell vetetni a picit. Az utolsó pillanatig gondolkodtam rajta, végül megtartottuk, most 30 hetes pocaklakó. Párom azóta dolgozik,bár nem keres sokat, de több a semminél.

Így én iscsak bíztatni tudlak, de bevallom, nem lesz egyszerű! Ja és nálunk is 2. baba, a fiunk 3 éves.

2013. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de ez nem így működik.

Ezeket a dolgokat a gyerekvállalás ELŐTT kell átgondolni. Ha 3 hónapja keres másik munkahelyet, akkor nyilván 3 hónapja is sejtette, hogy vmi gáz van a melóhelyen. Azaz nem 1 hete van a gond...


A gyerek nem egy ruhadarab, amit visszaviszel a boltba, ha mégsem tetszik.

Szerinted majd ha mondjuk 5 éves lesz a gyerek, és elveszíted a munkahelyed, akkor mit kellene csinálni? Kirakod az út szélére? Vagy mégis mit?

2013. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem vetted még észre, h itt mindenki babás, vagy babát szeretne, itt aki az abortuszt emlegeti, probálják lebeszélni. Szerintem is tartsd meg... Ezt nem értem mit vársz az emberektől, Magadnak kéne eldönteni, hát nincs saját döntésed, akaratod te neked kell tudni mit akarsz, azt írod 3 hónapja szar a helyzet, hát mikor estél teherbe, kicsit hamarabb gondolkozz legközelebb.
2013. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia!Én 1 hónapig gondolkodtam rajta,hogy mi legyen,mert védekezés mellett sikerült!Végülis nem mentem el az abortuszra,pedig megvolt csekk,minden papír!Remélem jól döntöttem!Te miért gondolkodsz rajta?
2013. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27%
Igen. Nem vetettük el, mert mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Életem legjobb döntése volt!!!!
2013. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nálunk becsúszott a baba, nem terveztük. Éppen befejeztem a fősulit, igaz már majdnem egy éve dolgoztam. A munkahelyemen akkor kezdtem bemelegedni, szuper jó előrelépési lehetőséget is kaptam. Végre felhőtlenül együtt lehettünk volna a férjemmel, kirándulni, szórakozni. Nem lett volna a munka mellett még az iskola is. De a baba megfogant. A férjem az első pillanattól tudta, hogy megtartjuk, én hezitáltam. Magamban örlődtem, de láttam rajta, hogy ő mennyire szeretné. Kétségbeestem, de végül hallgattam a megérzésemre, és megtartottam. Most vagyok 20 hetes, és nagyon jó döntés volt. A munkahelyemen abszolút pozitívan fogadták, a lehetőség ugyanúgy megmaradt, amíg ott vagyok, csinálhatom is, és utána is visszavárnak. A házasságom még meghittebb lett. Ne keseredj el, míg megszületik a baba még nagyon sok minden változhat a férjed munkahelyén is. Kitartást!
2013. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!