Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek elején voltatok...

Terhességetek elején voltatok annyira elkeseredve, hogy abosztuszra gondoltatok? Mi lett végül a döntés?

Figyelt kérdés

Abortusz ellenes vagyok, de annyira összejöttek a dolgok, hogy már ez is megfordult a fejemben! :S


Szeretném a babát, nem felelőtlenül sikerült. Tervezett második baba, de most teljesen kétségbe vagyok esve.


2013. ápr. 17. 16:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Akarom őt! Persze, de mint anya gondolnom kell a lányomra is!
2013. ápr. 17. 16:25
 12/29 A kérdező kommentje:
Én gyeden vagyok a lányommal itthon
2013. ápr. 17. 16:25
 13/29 anonim ***** válasza:
80%
akarod őt. kész. pont. ennél több nem kell. hidd el! párod keressen valami "sláger" melót, akármi is az, szülők tudnak segíteni nektek, kislányodtól tud rucikat kapni az új jövevény..!
2013. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
De nem a szülőknek szülöm!
2013. ápr. 17. 16:28
 15/29 anonim ***** válasza:
85%
ne legyél már hülye, bocs, de ilyet hogy mondhatsz, ki írt ilyet?? azért vetetnéd el, mert nem akarsz a szüleidtől segítséget kérni?? de minek írtad ki a kérdést, ha te már eldöntötted?:(
2013. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
nem döntöttem el! Egyáltalán nem döntöttem el! ha eldöntöttem volna és egy gyerek gyilkos lennék nem ide írnék támaszért, hanem már a nő dokinál lennék és intézném a dolgot!
2013. ápr. 17. 16:31
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a problémád, nagy a teher most rajtad mert nem szeretnéd kockára tenni a kislányodat annak, hogy esetleg rosszabb életszínvonalon éljetek.

De akkor is...

Terveztétek ezt a babát és Ő megfogant. Nem gondolod, hogy a lelkiismeretetek megszólal az abortusz után és akkor már nem lesz mit tenni??!!

2013. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
31%
Nos, en előrébb helyeznem a mar meglevő gyerekemet....
2013. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elvetesd. Direkt csináltad nem?
2013. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
72%
figyelj már, kérdező, ez azért nem így megy! belevágunk ,szexelünk védekezés nélkül, aztán hopp, jön valami gáz, és elvetetjük, végül is...3 hónapja nem talál a párod munkát? te gondolom nem 3 hónapos terhes vagy...szóval tudtad, mire vállalkoztok...
2013. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!