Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítene valaki adatlapokkal...

Segítene valaki adatlapokkal kapcsolatban? (TGYÁS, anyasági és családi pótlék)

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz császárom és szeretném még a hétvégén letölteni és kitölteni az adatlapokat (már amit lehet rajta). Az anyasági és a családi pótlék nyomtatványát megtaláltam, de a TGYÁS-ra vonatkozóan többféle van. Melyiket kell kitöltenem (közalkalmazott vagyok)? Illetve van-e még valami amit ezeken kívűl előkészíthetek?
2009. szept. 25. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szia én innen töltöttem le a nyomtatványokat remélem tudtam segíteni sok sikert a császárhoz üdv egy 37h pocis
2009. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz én segíteni nem tudok, de nekem is jövöhéten lesz császárom (sajna) és nagyon aktuális a kérdésed, már én is meg akartam kérdezni!!! Tehát számomra is nagyon hasznos, és nagyon jó ez a babakukkos oldal!


Sok egészséget, és gyors felépülést a császárból! (hol fogsz szülni?)

38 hetes kismami

2009. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!!

Szia kedves 2. válaszoló! Én Debrecenben fogok szülni a Klinikán. A pontos időpont ma fog kiderülni. Nekem a baba harántfekvése miatt lesz császár. Neked miért és te hol fogsz szülni?

2009. szept. 25. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Budapesten a Sote I-en mert medencevégű fekvése van a babámnak. Ez van, így vagy úgy, bent nem maradhat. :)

Sok boldogságot és jó babázást jövöhéttől! :D

2009. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!