Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom babát akar, én viszont...

A párom babát akar, én viszont nem szeretnék, mert félek a h1n1-től. Elítélendő ha nem szülők neki ezért?

Figyelt kérdés

Van már két gyerekem kicsi.Neki csak 1,és most szeretne még egyet.

De én így is félek,mi lesz ha elkapjuk,nemhogy terhesen.

Azt mondja tiszta h.lye vagyok.

Szerintetek?

Ne hordjatok le, de tényleg félek,ez van.


2009. szept. 25. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Pár hónap múlva is lehet kezdeni a próbálkozást, amikor lecseng ez a hülye új vírus, nem? :) Mármint ha csak ez az akadály.
2009. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem tartana vissza, most is ugyanúgy teherbe akarnék esni, mint 5 hónapja! Mert én/mi NAGYON akarom/juk ezt a Picit :)
2009. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Várandósok ingyen kapnak oltást ellene....hajrá!
2009. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha más is így gondolná, rég kihalt volna az emberiség! Nem nagyon van olyan év amikor nem lenne influenza járvány. Ha ilyenre akrsz várni a családtervezéssel, valószínűleg gyermekáldás nélkül maradsz.
2009. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Igen. Elítélendő.

a kettő között nincs összefüggés.

te nem azért nem akarsz neki szülni, mert félsz a vírustól, hanem mert egyszerűen nem akarsz neki szülni.

ne fogd hülyeségekre.

2009. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én azt gondolom,hogyha ilyen érzések vannak benned-akkor még ne próbálkozzatok.

Sajnos tapasztalatból tudom ,hogy a pszichés dolgok nagyon befolyásolják a terhességet.Én a második terhességem felét végigrettegtem,mert az előző terhességem alatt a 5-dik héten elkaptam egy influenzavirust(csak sima influenzát),s elhalt a terhesség,mert végig rettegtem,hogy emiatt fogyatékos lesz a gyerekem.Hát nem is volt rá mód,mert a természet és a pchiszé okosan működik.

2009. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ne hülyéskedj már. Akkor te vagy az egyik abból a 2 emberből a megette ezt a médiacirkuszt és fél tőle?

Ugyanennyire félhetsz a rendes influenzától is, abba tíszer ilyen arányban halnak bele, és még száz fertőző betegségtől.

Hogy a csudába merted a másik 2 gyerekedet megszülni?

2009. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő. Én 10 hetes kismama vagyok és nem gondolok rosszra. Ha te félsz tőle akkor ne vállald , de az élet csupa meglepetés , ki tudja kit mikor kap el például ez a vírus. Én csak jót kívánok neked.
2009. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Annyi féle vírus, betegség van a világon! Ez csak egy újabb a sok közül. A Rota vírust is bármikor elkaphatod, attól nem félsz?? Sokkal durvább panaszokat okoz, mint ez az influenza.
2009. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt a mumsz, rubeola még veszélyesebb...

Szerintem is csak védekezel ezzel...

Erre fogni nagy baromság...

2009. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!