Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom babát akar, én viszont...

A párom babát akar, én viszont nem szeretnék, mert félek a h1n1-től. Elítélendő ha nem szülők neki ezért?

Figyelt kérdés

Van már két gyerekem kicsi.Neki csak 1,és most szeretne még egyet.

De én így is félek,mi lesz ha elkapjuk,nemhogy terhesen.

Azt mondja tiszta h.lye vagyok.

Szerintetek?

Ne hordjatok le, de tényleg félek,ez van.


2009. szept. 25. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza ugyan nem játék,de az életünk része. Minden évben visszajön és minden évben több 10 vagy 100 ezer ember halálát okozza. Időnkét, általában úgy 36 évenként, komolyabb világméretű járványt okoz. Ilyenkor több millió esetleg több 10 millió ember életét követeli. Az utolsó 1969-ben volt. De az élet megy tovább és folymatosan születnek gyerekek. És így megy ez sok-sok évszázada...
2009. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
nehogy már ezért ne szulj,mennyi minden van még amitol félnunk kellene de most komolyan nem.
2009. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!