Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segíts!? Nagyon fáj a kezem,...

Segíts!? Nagyon fáj a kezem, éjjelente ugy megduzzad hogy nemtudom ökölbe szörítani az újjaim, pulzál benne a fájdalom, többi lent.

Figyelt kérdés

napközben pedig, föleg a jobb kezem annyira fáj, nemtudok vele fogni, még fésülködni is csak a bal kezemmel tudok.

Mit gondoltok,összefügghet ez a terhességgel? vizesedésre gondoltam, mert a bokám is bedagad, de az nem fáj, aztán arra hogy attól lehet mert ráfekszem éjjel, de mikor csak a bal oldalamon aludtam akkor is ugyan ugy fájt a jobb kezem is.

30hkm



2013. ápr. 26. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívják ödémának a leírásod alapján. Vérnyomásod milyen? Szerintem menj el legalább a háziorvoshoz, de még jobb lenne a nődokid. Nehogy baj legyen! Ez nem jó jel, és egyáltalán nem normális dolog.
2013. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól és a dokihoz is már csak hétfön jutok el :/
2013. ápr. 26. 10:01
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem csuklóalagút szindrómám volt terhesen, senkinek sem kívánom. Bár nekem mindkét kezem nagyon fájt, és főleg éjjel. Akkor enyhült, ha ülve aludtam.

Sajnos előfordul kismamáknál, és nem lehet vele semmit csinálni, majd elmúlik. Nekem kb. egy hónap alatt múlt el.

2013. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A szülés után múlt csak el egy hónappal?

Nekem is fáj a másik kezem is, de a jobb kezem sokkal jobban fáj, a bal kibírható.

2013. ápr. 26. 10:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, még a szülés előtt elmúlt. Úgy emlékszem, hogy a fájdalom kezdetétől kb. egy hónapig tartott, talán valamivel tovább.
2013. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szedtél rá valamit, vagy krémezted..?
2013. ápr. 26. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Reuma elleni krémmel próbálkoztam, de sajnos erre nem hat semmi. Kis kézmasszás jó neki, de kb. ennyi, amit tehetsz - már ha ugyanaz a bajod neked is.
2013. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, valami hasonló lehet, krémeztem hüsítö masszázs krémmel, gesztenyés krémmel... de semmi nem segített, fájdalomcsillapítót ugye nem vehetek be, maszíroztatom a férjemmel, de amint abbahaggya rögtön visszatér a sajgó fájdalom :( Az éjjelekröl nem is beszélve!
2013. ápr. 26. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Szívből sajnálom, és kitartást kívánok! :(

Ha még nem tetted, említsd meg az orvosodnak, védőnődnek, hátha neked mégis bejön valami.

2013. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csuklóalagút szindróma lett a vége, nálam is azt diagnosztízáltak...:/
2013. máj. 7. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!