Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek ajánljatok jó nőgyógyás...

Kérlek ajánljatok jó nőgyógyászt Zalaegerszegen! Várhatóan császármetszés és problémás terhesség esetére kit válasszak?

Figyelt kérdés
Az előző gyerkőc a Kádasinál született, de nagyot csalódtam benne. Most a Kovács dokihoz járok, de úgy tudom, nála már nem tudok szülni, hisz nyugdíjba vonult. Dr Németh Gábor, Dr Goldfinger... segítsetek!

2013. ápr. 29. 12:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok, köszi a privit, nagyon tanulságos volt. A Németh Gáborról annyit tudok, hogy amikor bent feküdtem, akkor egy keszthelyi lány őt kérte meg, hogy legyen a dokija, úgy hogy nem is ismerte, kb. egy héttel a szülés előtt, igaz nem tudta, hogy egy hét múlva szülni fog. Szerintem a pénz reményében simán elvállalja a szülést is. Ugyanezt a keszthelyi lányt a Zéta viszont visszautasította, mondván, hogy már késő, x hétig kellett volna dokit választania, mert van valami belső szabály. Szerintem a főorvosokra ugyanez a szabály nem vonatkozik, plusz arra sem, akit mondjuk a Kovács kér fel a szülésre. Ha neked szimpi a Németh Gábor menj el hozzá, kérdezd meg, max. visszautasít.
2013. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Tényleg. Szülésznőt választottál?
2013. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Nem, mert nekem tuti császárom lesz.


Én is gondoltam, hogy megkérdezem a Némerth Gábort, de nem szeretném ezt a Kovács háta mögött, úgyhogy megvárom szerintem a következő találkozót vele, akkor leszek 20 hetes. Megbeszélem vele, hogy ezután a Németh Gáborhoz szeretnék járni. De akkor még mindig benne van, hogy két szék között a földre esek :(

Vagy ne várjak még egy hónapot, hanem beszéljek már most a Németh Gáborral?

Olyan zavaros ez így, ha tudtam volna az elejétől, hogy a Kovács doki már nincs a kórházban, akkor teljesen másképp csinálnám. Mérges vagyok magamra nagyon!

2013. máj. 10. 10:04
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Tihamér még is csak? Mivel ő azért nagyon jó orvos magas tapasztalattal rendelkezik.
2013. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdésem most már az, hogy nem késő 20-21 hetesen bejelentkezni valakihez, hogy mostantól hozzá szeretnék járni?
2013. máj. 10. 10:26
 26/37 anonim ***** válasza:
Biztosan nem késő!:) Kit választasz?
2013. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 hetesen nem vagy elkésve. Én mondjuk simán megmondanám a Kovácsnak, hogy sajnálom nekem nem szimpi a Goldfinger ajánljon mást, vagy ha nem akar, akkor én választok valakit. Megköszönném az eddigi munkáját, kifizetném neki a pénzt és kész. Hosszú évek alatt rájöttem, hogy felesleges köntörfalazni, mert csak a bonyodalom van belőle, meg a felesleges idegeskedés.
2013. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Kit választottál végül?

Nem tudom, hogy mit hallottál Goldfingerről, de nekem eddig csak ajánlották, én hozzá is járok, és meg vagyok elégedve vele, nagyon alapos. Bár nekem a Kádasit is nagyon dícsérték.

2013. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki jótanácsát:-)

Végül a Dr Horváth Tihamért választottam, eddig ő a legalaposabb orvosom mind közül.

2013. jún. 1. 22:18
 30/37 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok a terhességemmel minden a legnagyobb rendben volt, nem akart korábban megszületni a babám, nagyon alapos mindig a Tihamér doktor, nem csalódtam benne. Holnapra vagyok kiírva a kisbabám bevárta az idejét, és köszönhetem ezt Tihamér doktor precíz hozzá állásához. Ha megszületik a baba megírom, hogy milyen szülés volt és, hogy állt hozzánk! :)
2013. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!