Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek ajánljatok jó nőgyógyás...

Kérlek ajánljatok jó nőgyógyászt Zalaegerszegen! Várhatóan császármetszés és problémás terhesség esetére kit válasszak?

Figyelt kérdés
Az előző gyerkőc a Kádasinál született, de nagyot csalódtam benne. Most a Kovács dokihoz járok, de úgy tudom, nála már nem tudok szülni, hisz nyugdíjba vonult. Dr Németh Gábor, Dr Goldfinger... segítsetek!

2013. ápr. 29. 12:28
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Azt már én is hallottam, hogy a Tihamér pénzéhes, az előbb meg azt írta az egyik válaszoló, hogy nem. Akkor most mi az igazság? Kérem írja meg az, aki ezt biztosan tudja! Köszi!

És továbbra is tartom azt, hogy kikérem mindenképp Kovács doki véleményét, csak nehogy a Goldfingert mondja. Nem szeretnék vele vitába szállni ezen.

2013. ápr. 29. 15:23
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Én május 14én megyek akkor megkérdezem kit ajánl. Kérdezd meg te is és írjuk itt meg :-)
2013. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
A Zéta 5000Ft-ot kér egy terhesgondozásért kb 5 percig van bent a kismama nála, a Tihamér 7000FT-ot kér 25 percig van bent a kismama nála. Vannak orvosok akiknek tarifájuk 80-100 ezer forint és ezt meg is mondják. A Tihamér ennél jóval a kevesebbet kér. Nem pénzéhes és nem is drága orvos.
2013. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm szült a Tihamérnál, a borítékban nem az általa elvárt összeg volt, ezért durván beszólt a csajnak. Én is kerültem már hozzá többször ultrahangon, lekezelő, két perces vizsgálat. Rajta kívül mindegyik látta, hogy a keringéssel gond van, még a Györe is, pedig a Györét sem érdekli semmi a saját kismamáin kívül. Én igazából nem ajánlgatok senkit, mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya is, mindenesetre az első gyerekkel feküdtem bent három hetet, a másodikkal hatot, volt alkalmam szemügyre venni őket. Mindegyik normális a saját kismamáival - bár van aki azzal sem - a többit meg le sem tojja. Sokan szidják a Regényit is, velem például normális volt.
2013. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes előre tisztázni az orvos tarifáit, hogy később ne legyen ilyen jellegű probléma, mire jó az első beszélgetés ha nem erre?! Hiszen a boltba sem lehet elmenni 100Ft-tal 1 kg kenyérér miközben 300-ba kerül. Nem sok a szülési tarifája 50.000Ft, a nőgyógyászok 70%-a ennek a duplája.
2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretném, hogy ez ez az oldal ennyire a pénz irányába menjen el.

Én is azt szeretném,hogy a leendő orvosomban maximálisan megbízhassak, és tudjam, hogy orvosilag ha gond van tud azonnal cselekedni is. Nagyon sajnálom, hogy a Kovács dokinál nem lehet már szülni, nekem ő lett volna az igazi. Kíváncsi vagyok, kit ajánl, május 15-re már tudni fogom és itt meg is írom.

Amúgy Regényivel is találkoztam, vad idegen voltam neki és nagyon emberséges volt velem. Orvosilag nem ismerem.

2013. ápr. 29. 17:46
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát mihez képest nem drága a Tihamér.

Kovácsnál a terhesgondozás 2000, ha van ultrahang akkor 3000. Mindig ad képet, kérni sem kell. És nem csak egy darabot. Minden ultrahangon megmutatta a babát 4d-n is.

A szülés 20000 volt. Na ehhez képest drága a Tihamér

2013. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Hát igen! A Kovács doki nem a pénzre hajt, az tuti. És mellette nem dob ki 5 perc után, minden alkalom min. fél óra, mindent elmond, türelmes, alapos...jó lenne, ha ezt a nyugdíj dolgot gyorsan elfelejtené:-)
2013. ápr. 29. 22:24
 19/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha valaki még olvassa, voltam a Kovács dokinál, megkérdeztem a hogyan továbbról.

Annyit mondott, hogy majd ha itt lesz az idő (szülés), akkor a Goldfinger doktornak fog szólni.

Rákérdeztem a Németh Gáborra is, annyit mondott, hogy ő hiúbb annál, minthogy csak egy szülést,v császárt csak úgy bevállaljon, elvárja, hogy terhesgondozásra is hozzá járjanak a kismamák.

Na szerintetek akkor most mit csináljak? A Goldfingert nem szeretném!

Help me!

2013. máj. 10. 08:12
 20/37 anonim ***** válasza:

A szobatársam a Goldfingernél szült, es a doki naponta többször bejött megnézni, hogy érzi magát.

Én gátvédelmet szeretnék, ezért nekem az a fontos, hogy a szülésznő értsen hozzá

2013. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!