Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyakán van a köldökzsinór?...

A nyakán van a köldökzsinór? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

25+3naposan keszult kepek,direkt ra kerdeztem hogy ugye nem a nyakan vana zsinor,es azt mondtak hogy nem.A kepeken ugy latom hogy olyan mintha a valla felett lenne atlenditve,de mi van ha a nyakan van?



2013. máj. 10. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
[link] ott a kis gyöngysor szerű a köldökzsinór
2013. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Az én kislányom úgy jött a világra, hogy épp a nyakán volt a köldökzsinór. A férjem megijedt mikor meglátta, de az orvos megnyugtatta, hogy ez előfordul és, hogy még bent volt rengetegszer lehetett ilyen szituban, elkerülni nem lehet.Ne aggódj :)
2013. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 3 ból 2 gyerekemnek ahogy bújtak ki ki kellett bújtatni a fejét a köldökzsinór hurokból, a férjem is mondta, az orvosom is de az egy rugalmas vmi a baba is hajlékony szóval ha nincs többszörösen rászorulva akkor ez egy megoldható dolog tényleg óhatatlan hogy valahol belegabalyodnak. Nekem mondjuk nagy babáim is voltak és majdnem végig fartartásban helyezkedtek el már akkor is mondta a dokim hogy nem fordítgatjuk kívülről őket mert lehet nem véletlen hogy úgy vannak a köldökzsinór úgy helyezkedik el hogy nem akarják megrántani nagyon stb.

Aztán befordultak maguktól de a zsinór az a nyakukon volt, de csak 1szer.

A másik dolog hogy nem tudom Skóciában hogy van, de nekem az a benyomásom (és nem csak saját tapasztalat) hogy itt M.o-n is azért nagyrészt babamozizás ez a 4d, tehát jó mondjuk lemérik a dolgokat de problémákra nem hívják fel a figyelmet a köldökzsinór téma is ez lehet.

Nekem első babámmal 1 órás 4d uh-n semmi eltérést nem találtak, és 3 nappal később mentem kötelező uh ra ahol sok volt a magzatvíz és sok egyéb más eltérést is találtak, nem ragozom. Genetikai vizsgálat kellett és továbbiakban szoros kontroll és rákérdeztem hogy dehát 4 nappal azelőtt voltunk 4dn és mindent normálnak mondtak és erre mondták is hogy az babamozi nem más...

Hugommal most voltunk 4 d uh-n 18 hetesen és egy szóval nem mondták neki hogy a lepénye a méhszájon fekszik mélyen fekvő és nem csak a széle lóg rá hanem teljesen ott van.

Megnézegettük a babát cuki képek lettek stb, de erről szó sem esett.

1 héttel később ment a kötelező Uh ra ahol képet is adtak róla neki és le is írták valamint szigorú fekvésre ítélték és csodálkoztak hogy eddig nem vérzett be meg semmi mert hogy teljesen a méhszájon tapad az egész lepény. Visszanéztük a 4-dt és ott is tisztán látszik így utólag megnézve ez a dolog (nyilván hogy nem 1 hét alatt került oda a lepénye) és szót sem ejtettek róla, a leleten is hátsó fali lepény van ennyi.

Az orvosa is mondta hogy a 4d -n nem ilyesmiket néznek hanem csak a babával foglalkoznak.

2013. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

[link]

a fiam, nyakán a "sál" :-)

2013. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

Aham és amúgy én miért is lettem lepontozva?? Nem értem, leírtam azt amit az orvos mondott!!

12-es

2013. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!

En mindenkit felpontoztam,nem en pontoztalak le titeket..:(

Ezen a 4D-n elmondtak azt is hogy a mehlepenyemben kis vizesedes lathato,de az nem veszes es alitolag normalis.Es szinten felhivtak a figyelmemet hogy atlagosnal tobb magzatviz lathato.A placentat tudom hogy hol helyezkedik el,ezt meg is erositettek.Az a baj hogy nekem nincs arra penzem es kockaztatni se akarok sok utazassal hogy haza menjek,es nincs is hova mennem,mert a szuleim se otthon elnek..Itt csak ket uh-m volt,az utolso a 21.heten,akkor se lattak semmilyen elterest a genetikain.De akkor mar megnyugodtam,amig erzem es sokat nyomja ki magat addig nem aggodok.:) A szulesrol tervet kell kesziteni,es ezt bele fogom irni hogy ultrahangot csinaljanak elotte a koldokzsinor helyzete miatt.

2013. máj. 11. 17:24
 17/17 anonim ***** válasza:
31%

A babak 40% nyakan a koldokzsinr es semmi gondot nem okoz.

A uh a 7 , 20 heten ill a 3.trimeszterben a fekves miatt szugseges a tobbi babamozi orvosilag nem szugseges.

Ne aggodj fiatal vagy egeszseges a szules terhesseg nem betegseg nem kell tuldiagnosztizalni kezelni Bizz magadban hiszen no vagy a szules osi feladatod es menni fog akkor is ha nem tudod hany mm a baba veseje stb

Minden rendben lessz bizz magadban.

2013. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!