Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hét körüli kismamák, Ti...

30 hét körüli kismamák, Ti hogy tudtok aludni? 29hkm

Figyelt kérdés

Sajnos szinte egyáltalán nem alszok éjszaka, de ha sikerül elaludnom, akkor is legalább 4-5x felkelek, akkor kimegyek wc-re és vissza tudok kicsit aludni...


De már a lefekvésnél gondok vannak :D

A hátamon kényelmes lenne, de nagyon bekeményedik a hasam, szóval átfordulok az egyik oldalra, ahol meg fáj a mellem alatti rész, (talán a tüdőnél..), akkor átfordulok nagy nehezen a másik oldalra, ami jó kb. 5 percig, mert már úgy se jó utána...


Eleve nehézséget jelet átfordulni egyik oldalról a másikra, mert estére iszonyatosan fáj a csípő-far csontom, és a szeméremcsontom, ettől alig bírok mozdulni...


Tudnék valamit tenni, hogy könnyebb legyen...


Napközben akkor sem alszok, ha majd leragad a szemem, már csak azért sem, hogy talán akkor éjszaka menni fog... de semmi...


Egyébként a hasam nem zavarna, mert a takarót alárakom és úgy nem is érzem...


Ti, hogy tudtok elaludni??



29 hkm



2013. máj. 17. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En 26 hetes vagyok,es nalam most kezdodott kb egy hete..Szinten fajnak a csontjaim,foleg ha atfordulok.Es en is parnakkal alszom,de mire a parnakat is athelyezem ugy ahogy nekem jo addig felebredek es ki kell mennem pisilni..Szoval en is szenvedek:D Napkozben en se nagyon tudok aludni (koltozes kozben vagyunk..)Ja es en se tudok haton fekudni,de nem kemenyedek hanem ilyen kellemetlen hat fajdalmam lesz tole..En abban bizok hogy uja gyunk lesz es veszek terhes parnat,hatah jobban tudok aludni majd..26+5hkm
2013. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mi vettük tavaly új ágyat még pont mielőtt terhes lettem, de nem volt pénzünk matracra ezért ilyen szivacson alszunk... most én is matracra gyűjtök... mert megőrülök... :)
2013. máj. 17. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!