Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet update-ezni terhesen is?

Lehet update-ezni terhesen is?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy délután 3-tól már csak 1-es kódú ételeket eszünk.
2007. szept. 18. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Szerintem edd azt amit kívánsz. Ezt a hülyeséget meg hagyd későbbre. Ráadásul egy csomó Norbis termékben van műédesítő és a nem jó egy kismamának.
2007. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is szüneteltesd amíg megszülsz
2007. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia.Felejtsd el a dieta´t bármilyen formában a terhesse´g,e´s a szoptatás idöszakára.

Ráadásul nem csak édesítövel vannak tele a Norbis kaják,hanam sok "E".Sem az édesítö,sem az Ebetüs kaják nem ege´szségesek.

2007. szept. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha esetleg valaki nemtudnál, a terhesség alatt nem fogyokurazni kell, hanem minnél tobb tápanyagot, vitaminban ,fehérjében..gazdag ételeket enni! Más helyzetben a terhesség végzodhet koraszuléssel is ,a kisbaba tul kis sullyal fog megszuletni... foleg este alvás elott egy jo kis vacsorat nehadj ki+1 pohár tej, hisz ejjel már nemjut táplálék a kicsinek!
2007. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Így van! Terhesség alatt tilos a fogyókúra! Inkább figyelj oda rá, hogy egészségesen táplálkozz, egyél sok gyümölcsöt zöldésget. Ha jól esik egyél 3. kódú kajákat délután, de ha éhes vagy, akkor nem tűrtőztesd magad. Azzal ártasz magadnak, és babának is. Akár el is ájulhatsz!

Ami viszont fontos, hogy ne egyél mesterséges édesítőszereket!

2007. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
szia.szerintem hülyeségeket írtak az előttem szólók. az update nem fogyókúra hanem egy életmód.ami update az szinte minden zöldség gyümölcs könnyű húsok teljes kiörlésű dolgok. nézd meg a Rubint Rékát.ő is e szerint táplálkozott terhesség alatt és egészséges babái lettek.de azt csinálsz amit akarsz.
2007. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

az update megbukott szakmailag már!!!

update 1 szalonna meg édesség, stb..., de a másik terméket nehogy megvedd, mert az nem az én zsebembe jön... jajjj


a terhesség alatt -elöttem lévők leírták-, hogy tilos fogyókúrázni. ez igaz is. ámbár kóros tulsúlyosság (BMI 30 felett) esetén, ha a kismama tudatosan táplálkozik, egészséges ételeket fogyaszt, s veszít a súlyából, az csökkenti a terhesség során fellépő cukorbetegség, toxémia miegymás kockázatát!

nem diétázni kell, hanem rendesen étkezni; s normál ételek és étkezések mellett normalizálódik a vércukorszint is, és sokkal kevésbé fog az ember hirtelen "hűtőszekrénypusztítóvá" válni.

legalább most szeresd magatok és törödj magaddal! olyan szép időszak!

:)

2007. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom terhesen csinálta végig a Norbit, a gyerek koraszülött lett, és beteg is lett. Én nem ajánlom, a gyerek végett, egyél amit megkívánsz, maximum nem nassolsz, hanem ha édesség hiányod van megeszel 1 almát. Meg nem zsíros ételeket eszel.
2008. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!