Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legalább 7 pozitív tesztem...

Legalább 7 pozitív tesztem van és három különböző fajtából. Most ma reggel még is elkezdtem menstruálni, miért? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Még tegnap délután is csináltam tesztet, úgy hogy egy órával előtte pisiltem és mégis abból a kevés vizeletből is pozitív tesztem lett időn belül. Reggel is csináltam kijött, h pozitív, erre kelek fel a wc-ről és látom hogy vérzek. Nagyon csalódott vagyok. Mit csináljak? 30.ára nem vártam
2013. jún. 2. 11:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akár hol is vagy mindenképpen dokihoz kell menni, bár az angolok az ilyesmit leszarják viszont így nem szabadna repülni.
2013. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez korai vetélésre utalHAT, azonnal orvos kéne... Írd meg, mi volt, elvileg ma már itthon vagy.(?) Szorítok!
2013. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,h addig nincs gond,amig nem görcsölsz....én 1általán nem görcsöltem vetéléskor.
2013. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2013. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen bementem orvoshoz, de nem adtak semmilyen egyértelmű választ. A pisi teszt negativ lett nekik, a vértesztem meg pozitiv lett. Turkált bennem mondta, h itt elkezdődött vlmi, aztán azzal ijeszgettek h méhen kívüli terhesség, 10 perc múlva elvetetteék, aztán azzal küldtek haza, h a terhesség elején vagyok csak es ha visszamentem teszteljek még. 8 órát voltam a korházban es nem adtak egy egyertelmu választ sem. Most itthon szeretnék elmenni orvoshoz, h megvizsgáljon rendesen, mert ott csak bénáskodtak.
2013. jún. 6. 20:03
 16/16 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj itthon egy dokihoz!!! Drukkolok!
2013. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!