Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhességet mutat...

Mennyi idős terhességet mutat ki a hüvelyiultrahang? Lehetségea h megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
nekem 2 tesztem is pozítív lett de ma 3.napja h vèrzek.voltam ma dokinál azt mondta valószínû h vetèlès törtènt de ezt nem tudja mèg megállapítani. :( de visszahívott jövõhèt csütörtökre. valaki segítsen.

2013. jún. 3. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon sajnálom :(

Még nem voltam ilyen helyzetben, de gondolom elment a baba, mindenképpen beszélnék megint az orvossal, ha esetleg kell még tenni valamit. Már csak azért is, hogy minél hamarabb regenerálódj, és újra bele tudjatok vágni. De lehet egy endokrinológust nem ártana felkeresni, hogy mi lehetett az oka, hátha alacsony valamilyen hormonszinted, és akkor gyógyszeresen segítenék, hogy ne fordulhasson ilyen elő legközelebb!

1 és 3. voltam.


Nagyon szorítottam pedig Neked! :(

Sajnálom...

2013. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
most megyek vissza az orvoshoz. kíváncsi vagyok.mit mond
2013. jún. 5. 06:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!