Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magánorvoshoz szeretnék...

Ha magánorvoshoz szeretnék járni és nem a körzetemhez tarozó kórházban akarok szülni, ez mivel jár?

Figyelt kérdés
Lehet e így, mennyibe kerül kb.. ?Nem tudom, hogy mik változtak ebben a dologban, kérlek segítsetek.
2007. szept. 21. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szabad orvos és kórház választás van, legalábbis a szülészet terén. De hogy mik a pontos költségen, ezt az adott kórházban fogják tudni megmondani, mert mindenhol változó.
2007. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!8 hetes kismama vagyok! Vidéken lakom és a nőgyógyászom pesti! Az Ő tiszteletdíja 100.000 forint(szülésnél)! Teljes mértékben elégedett vagyok Vele és ahogy a rendeléseken ellátnak! Úgy gondolom, hogy költséges, de a gyermekemért mindent megteszek és semmi esetre sem megyek a körzeti nőgyógyászokhoz, akik azt mondták a barátnőm terhességére, hogy rákos daganata van! Szerintem nőgyógyászhoz csakis magánrendelésre járj, ha engedik az anyagi körülményeid! Sok sikert!
2007. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A kórházi ellátás ingyenes neked. A kórháznak nem kell fizetni, viszont választott orvos kell ha nem a körzetibe szülsz és persze ott kell dolgoznia. Az én orvosom ügyelet adó orvos volt a Péterfy Kórházba, így ott tudtam szülni. Nagyon jól választottam. Az orvosomnál 100.000,- Ft a szülés, de maximálisan meg voltam elégedve vele, a szülésnél és előtte, utána is. Foglalkozott velem végig, és ami a legfontosabb mindent elmondott amit tudnom kell a terhesség alatt.

2007. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kórházi ellátás csak ott ingyenes, ahol nem szüntették meg a szülészeti osztályokat. A legtöbb helyen, ahol megszünt az állami támogatás fizetni kell a szülésért, ezért érdeklődj utána. Budapesten ha jól tudon 5-6 helyen maradt meg az államilag finanszírozott szülészet.
2007. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!