Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illetlenség vagy nem várandósa...

Illetlenség vagy nem várandósan kétrészes bikiniben strandon/tengerparton fürödni illetve napozni?

Figyelt kérdés

Védőnőm szerint igen, szerintem nem.

Csak közvéleménykutatok.

Szerintetek igen vagy nem? És miért?



2013. jún. 18. 10:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Szerintem egy kismama hasa nem randább, mint az öregasszonyok lógó kötényhasa és nekik sem tiltja meg senki.
2013. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont így gondolom. :))
2013. jún. 18. 10:11
 3/46 anonim ***** válasza:
82%
Illetlenségnek nem, egyáltalán nem. Viszont én terhesen nem mernék se napozni, se fürödni. De ez az én parám.
2013. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, a védőnőd biztos nem volt még terhes, nyugodtan járkálj abba amibe jól esik akinek nem tetszik az meg elmegy haza :)
2013. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Én is bikiniben voltam terhesen.

Fel sem húznék egybe fürdőruhát, mert nem tetszik. Viszont a legnagyobb melegben voltam nagy pocakos kismama anno és nagyon jó esett bikiniben lenni.:)

És szerintem sem illetlenség.

2013. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem!!! Én az első terhességem alatt is bikiniben voltam , most a 16. hétben leszek mikor megyünk a tengerre nyaralni és most sem cserélem le a bikinit ;)
2013. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem sem illetlenség.


Nekem kifejezetten szép látvány egy kismamampocak,szépen gömbölyödik (írom ezt nőként).


A nagyondagadtak (nem kismamák,olyankor természetes a súlytöbblet) és a vénasszonyok akiknek inkább nem kellene bikini.

2013. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberekben nem vált ki negatív érzéseket az, ha bikiniben egy pocakos kismamát lát, sőt! Nekem nőként mindig mosolyra húzódott a szám, és rögtön arra gondoltam, milyen jó neki, hamarosan édesanya lesz. A védőnőd elég régimódi. :)
2013. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Örülök a véleményeknek! Szerintem is szép látvány (az esetek túlnyomó többségében).
2013. jún. 18. 10:18
 10/46 anonim ***** válasza:
47%

Tudom hogy ezért le fogtok pontozni de nekem valahogy nem jön be, mikor azt látom hogy egy kismama mutogatja a hasát. Nem is szeretem nézni. Attól meg szabályosan rosszul vagyok aki még le is vetkőzik terhesen az újságoknak.

Lehet ez azért van bennem mert még nincs gyerekem és akkor majd ez megváltozik, de én úgy vagyok vele, hogy miért kell mutogatni a hasát valakinek. És nem tudom miért érzek így.

2013. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!