Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illetlenség vagy nem várandósa...

Illetlenség vagy nem várandósan kétrészes bikiniben strandon/tengerparton fürödni illetve napozni?

Figyelt kérdés

Védőnőm szerint igen, szerintem nem.

Csak közvéleménykutatok.

Szerintetek igen vagy nem? És miért?



2013. jún. 18. 10:09
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
70%

"valljuk be nagyon sok kismama mutogatja magát"


tényleg? én nem úgy veszem észre

2013. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
41%
Semmivel sem rosszabb, mint aki melltartó nélkül napozik a strandon. Szerintem nem illetlenség, bár más terhes nő hasát nem tartom gyönyörűnek egyáltalán, de nem is nézegetem, ahogy a fedetlen mellekkel napozókat sem.
2013. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
41%

Szia! :) Én terhesen is bikinit hordtam. Utálom az egyrészest ( szülés óta viszont már kénytelen vagyok egyrészest hordani). A napozást nem ajánlom egyáltalán... Ja, és az orvosom szerint a természetes víz nem árt a babának :)


Kata ;)

2013. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
41%
amikor terhes voltam én is bikiniben voltam a strandon:)
2013. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vegyes válaszokat :)))

Én személy szerint nem fogalkozom azzal hogy ki fog vagy ki nem undorodni tőlem. 100% hogy bikiniben leszek a strandon, nem is volt kérdés. A babavárás szép dolog, akinek nem, az meg ne vállaljon soha gyermeket, mert annak a pelenkázás is undorító lesz..

Intim dolog-e vagy sem.. nyilván a nagykörúton nem mászkálnak a terhes nők melltartóban, mutogatva magukat. Ezzel az erővel mindenki magamutogató aki a stanrda merészkedik. :)

2013. jún. 20. 13:16
 46/46 anonim ***** válasza:
én írtam a "valljuk be nagyon sok kismama mutogatja magát" választ. Sajnos az ismeretségi körömben ez igen gyakori.És itt tényleg nem a strandra gondolok, hanem mikor meleg van és az utcán kint van a hasa, olyan felsőt húz.
2013. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!