Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illetlenség vagy nem várandósa...

Illetlenség vagy nem várandósan kétrészes bikiniben strandon/tengerparton fürödni illetve napozni?

Figyelt kérdés

Védőnőm szerint igen, szerintem nem.

Csak közvéleménykutatok.

Szerintetek igen vagy nem? És miért?



2013. jún. 18. 10:09
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Az "undorodik" szócska azért eléggé túlzás
2013. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
42%
Csak hogy itt azt írták, hogy midnenképpen szép, és nincs olyan, hogy valakinek nem tetszik. Pedig van, és énc sak ezt szeretném bebizonyítani. És bizony vannak akik undorodnak, nem kell fennakadni a szón, van ilyen. Főleg férfiak, de nők is. Én ismerek is ilyet.
2013. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes ismerőseid vannak. Szerintem egyfajta szépség árad a kismamikból. Nem lehet ezt mihez fogni, nem úgy szép, hogy izgató, hogy kívánatos (legtöbbször). Legalábbis egy idegen férfi számára. Inkább a már említett ragyogás, a mosoly az arcán, hogy látni hogy boldog.. Na ez tesz minden kismamát mégis széppé. (Mert ugye egy nő akkor a legszebb, amikor boldog)
2013. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
51%

31.

pedig vannak, akik undorordnak. és akkor mi van?! semmi. az ő problémájuk, nem az enyém.


én se tartom normálisnak ezt a reakciót, úgyhogy biztos nem lennénk barátok azzal, aki szerint a terhes has undorító, de ettől még tudom, h léteznek ilyen emberek. ezt kár tagadni és bárkit eretneknek kikiáltani, meg sértegetni, csak mert hajlandó tudomást venni erről a (számomra is megmagyarázhatatlan) jelenségről.

2013. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
79%
És ha undorodnak akkor mi van? Én is undorodom azoktól, akik monokiniben napoznak a gyerekem előtt vagy a löttyedt, lógó testrészektől és mégse reklamálok.
2013. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem illetlenség bikiniben lenni nagy hassal. Ez olyan, hogy akinek van súlyfeleslege, ő is eldöntheti, hogy egyberészesbe megy strandolni, vagy őt nem zavarja a teste, elfogadta magát és bikiniben megy.. A különbség számomra annyi, hogy egy várandós pocak szép, (még ha van is olyan akinek nem tetszik, azért a többség látja benne a szépséget), míg egy túlpárnázott hasra nem tudom azt mondani, hogy szép (annak ellenére, hogy nyílván van, akinek tetszik, és még gerjed is rá). Nem kell ennyire másokkal foglalkozni, úgysem lehet megfelelni mindenkinek. Ha bikiniben érzed jól magad, abban legyél, ha el szeretnéd "rejteni" a hasadat, akkor pedig tankiniben. :)
2013. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal mit illik mit nem. Ha te jól érzed magad bikiniben akkor ne foglalkozz az esetleges rosszalló tekintetekkel főleg hogy a legtöbb irigységből néz úgy, szerintem ez egy természetes dolog inkább tisztelni kéne az összes kismamát hiszen ha nincsenek kismamák akkor nincs emberiség se. :)
2013. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

fürödni oké, de a gyerek a hasadban a körülötte lévő folyadék felmelegszik, jó hogy meg nem fő

ettől TE azt csinálsz amit akarsz, nem pedig a kinézet ami érdekel

2013. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
26%

10 vagyok

Na a 23 pontosan megfogalmazta a véleményemet. Nem is azt gondolom hogy ez undorító( csak aki újságban meztelen terhesen pózol) hanem szerintem is ez intim. Én nem fogom mutogatni magam, mert valljuk be nagyon sok kismama mutogatja magát. És nem a strandra gondolok.Szerintem nem undorító de nem is csodás, meg ragyogó ahogy itt már írták. Én a férjemnek fogom mutogatni magam, mert ő értékelni fogja hogy a gyerekünket hordom, de másé nem érdekel, és így vagyok vele hogy az enyém sem fog mást érdekelni.

2013. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
59%
Én meg a fecskenacitól undorodom. Pontosítva: nem tetszik, szerintem nem esztétikus, nem szívesen nézek rá, ha lehet, nem is teszem. Akkor senki nem vehet fel fecskét, nehogy bántsa a szememet?
2013. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!