Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illetlenség vagy nem várandósa...

Illetlenség vagy nem várandósan kétrészes bikiniben strandon/tengerparton fürödni illetve napozni?

Figyelt kérdés

Védőnőm szerint igen, szerintem nem.

Csak közvéleménykutatok.

Szerintetek igen vagy nem? És miért?



2013. jún. 18. 10:09
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem gyönyörű egy pocakos kismama. :) Csak hogy tisztában legyetek vele, sok ember undorodik tőle, csak nem mondják. Nem "rossz beállítottság" kérdése. Ettől függetlenül a kismama úgy öltözik, ahogy akar.
2013. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
86%

Lehet csak te nem voltál gyönyörű, és neked mondták. Másképp honnan tudnád? :P

Vagy te nem tartottad magad annak, és leszólsz minden kismamát. ;)

Egy pocakos nő ragyog, és csodálatos.

2013. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
43%

Nem tartom undorítónak egy kismama hasát, elvégre ez az élet rendje, mindenki onnét jött. De! Nem is érzem úgy, hogy rám tartozó látvány lenne. Én ezt a pocak kérdést elég visszafogottan kezelem: a párom láthatja, simogathatja, de idegenektől nem szívesen fogadnám, ha megnéznék. Nincs különösebb oka, nem szégyellem, sőt! Inkább büszke vagyok rá, de nekem ez elég intim. Ha egy kismamát látok fedetlen pocival, nála is úgy érzem, hogy akaratlanul is beléptem az intim szférájába, mintha esetleg a kivillanó cicijét láttam volna. Nem ítélem el egyébként a standoló kismamikat, elvégre mi is emberből vagyunk és kérem szépen, jár a kikapcsolódás azoknak is, akik nem akarnak szemérmességükben megfőni a lakásban. :)


31 hkm

2013. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
73%
21-es, olyan gonoszat tudnék mondani, de inkább nm teszem :)
2013. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
14%
Ne is. Magadat járatnád le. Kedves reagáló, nincs igazad, mondták sokszor, hogy jól nézek ki terhesen, és szerintem sem voltam szörnyű, de itt nem a saját terhességünkről van szó. Nekem egyszerűen nem tetszenek a kismamák, ezen mit nem lehet felfogni, úgy őszintén? És nem csak nekem, ismétlem, sokaknak nem, de nyilván nem fogna hozzád odamenni, hogy hé, de szarul nézel ki. Amúgy köszi a személyeskedést, igazán érett gondolkodásra vall.
2013. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%
fog*
2013. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
86%
Az a nő, aki egyébként ápolt marad, és figyel magára, csodálatos várandósan is. Abban van vmi, hogy aki magára ránt 40 kilót, szétfolyik, és nem látni rajta, hogy várandós-e vagy kövér, valóban nem szép látvány.
2013. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
64%

De tessék, feltettem a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


És itt még csak nem is bikiniben.. meglátjuk. :)

2013. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
63%

nem szoktam offolni, de nem tudommegállni, h ne reagáljak arra, ahogy 21-esre reagáltatok. a hozzászólása nem volt sértő, nem állította, h nála a bölcsek köve, nem mondta meg a frankót, hiszen az egész mondandóját a SZERINTEM szócskával kezdte. Rögtön személyeskedni, sértegetetni, ismeretlenül lebálnamamázni szerintem nem túl érett dolog. ez a fajta korlátoltság, ami nagyon zavar itt a gyerekvállalás rovatban. vane gy általánosan elfogadott nézet és ha vki nem azt vallja, beindul az inkvizíció és azonnal máglyára kerül az illető, aki attól kezdve csak sz.r ember lehet. hogy tudtok elfogadó, toleráns, nyitott gyermeket nevelni, ha ti magatok sem vagytok azok?


34 hetes kismama vagyok és nem rontja el a napom, ha 21-es szerint van szebb látvány egy várandós nőnél, egészen addig, míg kulturált keretek között ír véleményt :)

2013. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy teljesen irreleváns milyen válaszokat kapsz, mert egyrészt sem megfogalmazni nem lehet rendesen, sem elmagyarázni. Plusz tény, hogy az emberek többsége nem feltétlenül ezen gondolkodik, hogy vajon szép-e.

De lehet itt valóban többen fogják írni, hogy nem szép, de nem fog megingatni a hitemben, hogy egy várandós kismama csodás. És nem ÚGY szép, ahogy ezt a pasik a kérdés alapján gondolják. Szóval hülyeség így feltenni. Igen, paraszt vagyok, személyeskedek is ha olyan van. De azt tudom, hogy rengeteg férfi egyenesen vonzónak tartja.. Az undorodás meg rettentő nagy túlzás. Persze, van akinek sehogy nem tetszik, aki szerint egyáltalán nem szép. De ez sem jelenti, hogy undorodik tőle....

2013. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!