Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szeretnem elvetetni, de...

Nem szeretnem elvetetni, de egyedul keptelen vagyok felnevelni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval van egy parom, aki Franciaorszagban katona, de jelenleg valahol Irakban van. 6 hete, mikor hazajott, lefekudtunk, de nem vedekeztunk, mert gyogyszert szedek. Azota 3 hete meg kellett volna jonnie, igy ma vettem egy tesztet, ami pozitiv lett. Azota megjartam a dokit is, a hatodik hetben vagyok. Fogalmam sincs mit csinaljak a parom legkozelebb ot honap mulva jon haza, es meg hat evig kint szilgal. Nemtudok sokat a katonasagrol, hogy ilyenkor hazajohet-e vagy valami, bar ezt ketlem. Aki tud segiteni az kerem irjon..koszonom.. 24/N
2013. aug. 22. 11:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A szulokkel nincs gond, ok tamogatnanak.

De nem az a bajom, hogy mennyi penzunk van. Hiaba kuld haza x osszeget, ha nincs itthon, semmi sem ugyanaz. Lehetnenk milliomosok is...

Elvetetni biztos nem fogom, a baba nem tehet semmirol..

2013. aug. 22. 14:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor mi is a kérdés igazán? Eszerint az elvan döntve, hogy megtartod. Láttam a másik kérdésednél írtad, hogy te nem tudsz kiköltözni hozzá, ő pedig valószínűleg nem fogja tudni megoldani, hogy hazaköltözzön (bár ő gondolom jobban tudja, hogy hogy mennek ezek a dolgok, ezért sem ártana beszélned vele). Ezen kívül már csak az marad, hogy akkor 5 évig egyedül neveled a gyermekedet, bármennyire sem fűlik hozzá a fogad. Amúgy teljesen megértelek, hogy aggódsz ettől, hiszen szerintem senkinek sem az a vágya, hogy egyedül legyen.

De nem értem, egyik ismerősöm is volt kint Irakban katonaként, de szinte minden nap lehetett vele skypeon beszélni. Te hogyhogy nem tudsz a pároddal? És amúgy igaza van az egyik válaszolónak, ha ritkán is tudtok telefonálni, azért ez pont az a helyzet, amikor fel kell őt hívni, nincs kifogás.

2013. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hivom en, nem azzal van a gond, rengetegszer hivtam, de nem tudom elerni. Harom napja semmit nem tudok rola. Elotte sem beszeltunk gyakran, de amikor igen, mindig mondta, hogy lekozelebb mikor hivjam..
2013. aug. 22. 17:41
 14/14 anonim ***** válasza:

Sokan totál egyedül nevelik a gyereküket. Nem mondom, hogy egyszerű, mert nem az. Ott leszel neki szerető anyukaként, és skype-on szinte minden nap láthajta az apukáját. Neki az elején ez lesz a természetes, hogy apa messze van, így lehet vele kommunikálni. Kitalálhattok erre rituálét, meséket. A kapcsolat meglesz köztük, ha sajnos meg nem érintheti, de attól még lehet viszonylag bensőséges. Van értéke annak, ha valakire vágyakoznunk kell egy ideig, nagyon meg tudjuk becsülni utána.

Sok erőt, bátorságot kívánok nektek ezen a szép úton, amire ráléptetek.

2013. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!