Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik próbáltok...

Kismamik, akik próbáltok odafigyelni, hogy ne szaladjon el nagyon a ló, ami a súlygyarapodást illeti, mit, és mennyit esztek egy nap? Mennyit híztatok, és hányadik hétben jártok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok és eddig +4 kg-nál járok. Nem nagyon figyelek oda,azt eszem és akkor ami jòl esik. Elég hízékony vagyok,ùgy hogy nem is tudom,hogy eddig hogy ùszhattam meg ennyivel :D Mondjuk nem falom tele magam,meg nem eszem akkor ha nem is vagyok éhes.
2013. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok. 72-ről indultam és a 14. héten 76 voltam. Most tőltöm a 16-ot, de remélem max 77 vagyok. Bár szerintem már az is sok :-( olyan szénhidrátéhség gyötör sokszor. Ráadásul ágyhoz vagyok kötve veszélyeztetettség miatt, ezérz keveset is mozgok.
2013. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már megszültem, de nagyon hízékony vagyok, leírom, ha nem baj, hogy miket ettem.


Reggelire teljes kiőrlésű zsemle (vagy péksütemény), csirkemell sonka, egy nagy marék zöldség


Tízóraira 1 db. gyümölcs és egy túrórudi, vagy joghurt


Ebédre indig ettem levest és főételt, amiben mindig volt vmi zöldség is


Uzsonnára mindig megettem 10-15 dkg túrót, natúr joghurttal (ezt a doki javaslatára), ha untam, vágtam bele barackot, vagy banánt, vagy egy kis vaníliás cukrot)


Vacsira csak egy fél zsömlét ettem felvágottal, vagy light vajkrémmel és egy marék zöldséggel


Semmi mást nem ettem egész nap, nem nassoltam.

Néha kívántam a kakaóscsigát vagy a karalábét nyersen. Ezeket vagy uzsira, vagy tízóraira iktattam be.


9 kilót híztam. 68ról indultam és szülés után mikor hazajöttem, 66 kiló voltam

2013. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én kb.1hónapja heti 2 gyüminapot tartok.Az édességet nem vetem meg,de próbálok figyelni az egészséges táplálkozásra.

Minden másnap edzek 1órát és így 13kg jött fel,ami sok szerintem.Mi lenne,ha mindent megennék amit megkívánok :)

30hkm

2013. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 petera6 ***** válasza:
Én 11 kilónál tartok és a 36. hetet fogom holnap betölteni. Szerintem átlagos a hízásom. Annyira figyeltem végig, mint nem terhesen. Semmit nem vontam meg, de nem engedtem meg magamnak az egyfolytában zabálást sem (pedig néha marha jól esett volna..főleg az édesség, pedig nem is vagyok édesszájú).
2013. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves hármas, és végig sikerült tartanod az étrendet, vagy azért néha elcsábultál?
2013. aug. 26. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Engem kicsit megijesztett a cukorterhelesem eredmenye. Igaz hatarerteken belul voltam, de azota jobban kerulom a cukros es feherlisztes dolgokat. Teljesen nem vonom meg magamtol, de figyelek a mennyisegre+5x etkezem egy nap kis adagokban. Sok zoldseg es gyumi:) Eddig +6kgnal tartok, bar abszolut nemvagyok hizekony alkat, a jo geneknek koszonhetem:)

36hkm

2013. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most a 14. héten járok és 1.5 kg-t híztam. 55.5 kg-ról indultam és most vagyok 57 kg. Ugyanazt eszem mint eddig, elég gyakran kívánok meg különböző dolgokat, de szerencsére ezek kb 10-15 percig tartanak.

2013. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

22 héten vagyok.annyi változott az étrendemben, hogy nem kívánom a tejterméket. így nem eszek joghurtot, rudit... húst is keveset, az olajos dolgokat tudatosan kerülöm.

sütit csak alkalmakkor eszem, akkor is kb felet. csoki, kóla uh előtt és néha egy-egy pohár. egyébként házi szörpöt iszok, ami szintén cukros. viszont napi kétszer eszek gyümölcsöt. a reggelim általában egy zsömi vagy cornfalkes, a vacsi vagy ebéd maradéka vagy szintén egy szendvics, esetleg 2 tojásból rántotta.

szóval magam sem értem, de még nem híztam, pedig alapból mindentől hízok. mondjuk van már egy gyerkőc, aki után rohangálok

2013. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3as vagyok:)


Nem igazán csábultam el, néha csak, pl. mikor könyörgött egy fél tábla Manner, hogy egyem meg... :D Voltak nagyon nehéz pillanatok, de ahogy más is írta csak 10-15 percig tartottak, könnyebb volt leküzdeni mintha napokig sóvárogtam volna valami iránt.


De ez nem csak a terhességem alatt volt így. Több mint egy éve szoptatok és most sokkal jobban oda kell figyelnem. Nagyobb az étvágyam mint állapotosan. Nehéz, de már kezdek hozzá szokni...

2013. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!