Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes vagyok, ha nem tudhatja meg, hogy kitől?

Figyelt kérdés

Ne gyertek azzal,hogyha szexelni tudtam,akkor oldjam meg ezt is,meg hogy védekezni kellett volna,stb.

Védekeztünk és eddig sosem volt semmi gond.

Segítséget szeretnék,mert kell anya aláírása a beavatkozáshoz,magánkórházban sem csinálnák meg anélkül szerintem.


Köszönöm a segítőkész válaszokat!



2013. szept. 1. 13:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is van egy lányom. Ha így járna mint te,természetesen kíváncsi lennék rá,hogy kitől van a baba. Persze miután le ordítom a haját. Aztán le ültetném és meg kérdezném,hogy mit szeretne. Bárhogy is döntene én vele lennék az elejétől a végéig. Ha esetleg nem szeretné el mondani az apa ki létét azt is meg érteném valahol az apjával ellentétben. Beszélj anyukáddal biztos nem lesz annyira borzasztó.
2013. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
65%
Mondd azt , hogy egy 18 eves sráccal akivel buliban ismerkedtel meg. Úgy sem fogja érdekelni ha csak futó kaland volt.Hany éves apád főnöke? Mióta tart a kapcsolatozok?
2013. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Miért lennék naív?

Ő 36 éves,10 hónapja tart közöttünk ez a viszony.

Azt a kérdést nem én írtam ki.

2013. szept. 1. 15:46
 25/35 málna_ ***** válasza:

Naív vagy, mert azt hiszed, hogy ez csak ennyi, egy abortusz és kész.

Kapásból tönkretehet 2 családot is ez a viszony (a tiédet és az övét), nem is beszélve rólad. Egy abortusz elég nehéz lelkileg is..

Másrészt meg mit vársz ettől a viszonytól?

2013. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
29%
Basszus de szánalmas vagy a fickó az apád lehetne,felesége van te meg szexelsz vele,igenis mond el anyádnak kié a gyerek,ez nem így működik,hogy alá írja,hogy megölesd a babát és annyi,felelőtlen,naív kis csitri vagy.Szegény baba.
2013. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
75%

De kislány,nagyon naív vagy!

Nekem van 2 gyerekem,8év után megromlott a kapcsolatunk a férjemmel amikor is egy sokadszorra utolsó békülésünk eredménye egy baba lett.Abortuszra mentem:-(

2szülés után fizikailag is a poklok poklát éltem át!A lelki oldalát meg sem tudom említeni,mert leírhatatlan!!!

Nem tudtam vállalni,már egyedül a picit,sem lelkileg,sem anyagilag mégis egy életen át szenvedni fogok a bűntudattól és minden nap eszembe jut a meg nem született babám!Vajon milyen lenne,már totyogna,már biztos kimondta volna,hogy: Anya!

Nem tudod mi előtt állsz!És ezért vagy naív!Mit gondolsz?Egy aláírás,reggel bemész a kórházba,du.haza,szombaton meg dizsi a csajokkal?!A apád főnökét meg bizony hogy feldobnám!Te is lehet felfogod amint hazamész a kórházból és eljátszol a kis gondolattal,h.amig te szenvedtél ő addig a családjával vígan elvolt!És tudd,így fog véget vetni a kapcsolatotoknak!Mondván,nem szereted,mert még a gyerekét is képes voltál megölni!

Beszélj anyukáddal őszintén,minden támogatására szükséged lesz,és örülj,h.olyan anyukád van akire számíthatsz!

Én pedig sok erőt kívánok neked az elkövetkezendő időszakra!

2013. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
34%

Fúj hát ez gusztustalan, 10 hónapja kavarsz apád főnökével és még teherbe is ejt? Juj hát neharagudj, de ez nagyon gáz dolog... Nem gondolod, ha ez kiderül apád repülni fog, vagy neki nem lesz arca ott melózni többet?.. 17 évesen lehetne már annyi eszed, hogy mérlegelsz...

Derüljön is ki ba**anak le, ha ilyen "okos kislány" vagy...

Nem szoktam ilyeneket írni, mindenkivel próbálok megértő lenni a legszarabb helyzetben is, de ez mindenek a teteje...

Undorító.

2013. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 detti1234 válasza:
61%
hat az elozo hozzaszolas nem nagyon segit a kerdezonek. szerintem igy is eleg bajban van, nem kell meg szapulni is szegenyt. remeljuk tanul az esetbol es ezek utan megszakit minden kapcsolatot az emberrel. Az oszinteseg a legjobb ebben az esetben, es mint mar valaki ajanlott mondd el, hogy egy nos ferfitol van, nem akarod elarulni a kiletet. Fogadok anyukad nem fogja ilyen konnyen engedni a dolgot, de ha megerto a te erdekedet fogja elore venni. Nem lesz egyszeru, ezt gondolom sejted. Sem az anyukaddal valo beszelgetes sem ami utan kovetkezik. Kivanom, hogy megfeleloen donts es megkapd azt a tamogatast amire szukseged van/lesz.
2013. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%
a 27-esnek igaza van, sajnos nem tudod mielőtt állsz...hogy egy élet növekszik benned és milyen lesz elveszíteni..és később gondolni rá..ki lehetett volna. ráadásul hogy ennyire megalázd az apádat, arra mondani se tudok semmit..ne haragudj, tudom nem erre vagy kiváncsi, de te látszólag nem gondoltál másra csak magadra....ez nagyon megalázó és kínos a szüleidnek. egy kiutad van ebből, ha őszintén elmondod. vállalni egy életre, hogy elhallagasd, hidd el sokkal rosszabb. megtörtént, megkönnyebbülsz, ha tudnak rólad és együtt túljuttok ezen. szorítok!
2013. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!