Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes vagyok, ha nem tudhatja meg, hogy kitől?

Figyelt kérdés

Ne gyertek azzal,hogyha szexelni tudtam,akkor oldjam meg ezt is,meg hogy védekezni kellett volna,stb.

Védekeztünk és eddig sosem volt semmi gond.

Segítséget szeretnék,mert kell anya aláírása a beavatkozáshoz,magánkórházban sem csinálnák meg anélkül szerintem.


Köszönöm a segítőkész válaszokat!



2013. szept. 1. 13:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
35%

Nem lehetne, hogy legalább egy tizenévesre ne szálljon rá a "jajszegénybabóca", "jajjjazegyÉLETbenned!", "örökrebánnifogoood" banda? Tényleg marha sok értelme van egy pár centis zigótát sajnálni egy érző emberi lény helyett, akit kihasznált egy idősebb.


Kérdező, szerintem is jobb az őszinteség, ha anyukád látja, mennyire meg vagy ijedve, biztosan segít. Nekem látatlanba is megesett rajtad a szívem, pedig nem az én lányom vagy. Sok erőt kívánok neked, hogy végig tudd csinálni.

2013. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Manapság olyan sok helyen olvasom, hogy tizenéves lányok harmincon jócskán túli férfiakkal kezdenek.


Ez valami trend?

2013. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
46%
Na 31es azért a szívünk ne szakadjon már meg!Akkor sem szakadt meg amikor az általad említett zigóta megfogant!Jól írod,egy tizenéves...!Pont a tizenéveseket kéne felvilágosítanod ha ilyen érző lény vagy,h. milyen következményekkel járhat egy meggondolatlan kapcsolat egy nős férfival!Nem minket kell le bandáznod!Jó,h.valakinek csak egy kis zigóta jelenik meg a szemei elött az adott helyzetben!Te talán nem egy zigótának indultál?!Az abortusz késöbbi lehetséges fizikai,lelki következményeiről meg a magamhoz hasonló banda tagok pedig még nem is beszéljünk!
2013. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
53%

Felelőtlen, tudatlan de legfőképp naív volt, hogy bedőlt 17 éves fejjel egy apja korabelinek és most itt az eredménye. Erre mondják, hogy mindenki a saját hibájából tanul.. Reméljük a kérdező is tanult belőle.. Azért kíváncsi lennék a történet folytatására.. már csak arra is, hogy a kedves kérdező apukája beverte-e a gennyláda főnöke képét..

Hát kitartást kedves!

A 31-es pedig majd rájön, ha az ő magzatáról beszélne így valaki.. legyen az férfi vagy nő..

2013. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kérdezö: beszéltél anyukáddal?Hogy áll a dolog?Voltál már orvosnál és tudod mennyi idős terhes vagy?
2013. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!