Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akikkel szintén történt...

Akikkel szintén történt sajnos vetélés, tőlük kérdeznék?

Figyelt kérdés

Júliusban sajnos nekem is volt egy missed ab-om,első baba lett volna,de nem volt szívhang,így megműtöttek... :(

Azóta szépen,időben meg jött 2-szer is,így most újból elkezdtünk próbálkozni...

A kérdésem az lenne,hogy Nektek mennyi idő után sikerült újból teherbe esni,sikeres volt-e illetve ugye jól gondolom,ha ismét pozitív lesz a teszt,kérjek az orvosomtól azonnal Utrogestant?


2013. okt. 3. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia. Júni 1-én volt missed ab-m,kb 9-10 hetesen. Nekünk 3hónapot mondtak,hogy várjunk. Meg is jött 3x,az utolsónál állt vissza a ciklusom. 4x-re nem jött meg,most vagyok 5+3hetes,kedden voltam dokinál és azonnal felìrta az Utro-t,azt mondta pont jó ehhez az időpont és menjünk biztosra. Magnéziumot(néha görcsölök)és Gravida vitamint szedek még. Remélem minden rendben lesz. Még annyit,hogy mi nem pròbálkoztunk,még vártam volna,de mint kiderült a párom nem :) Azért persze nagyon örülök,alig várom,hogy lemenjen a 12hét :)
2013. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen,hogy ezt mind megosztottátok velem,az összes válasz nagyon hasznos volt!

Reméljük,ezután rendben lesz minden...

Akiknek pedig újból sikerült nagyon boldog babavárást/babázást kívánok! :)

2013. okt. 4. 09:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem már van egy 20,5 hós kislányom. Már nála is kaptam Utrogestant, icipici barnázásra... A köv. terhességemnél semmi gond nem volt - csak a 19. Hetes UH-n derült ki, hogy 2-3 hete nem él a baba (méretek alapján). Megszültem. Nem lehetett ugye az Utrogestan hiánya miatt, mert nem azzal volt a gond...

Májusban volt a vetélés, holnap a 8. hetet töltöm a kisbabámmal, a legelejétől kapok Utrogestant, sőt Aspirint is (hátha egy pici vérrög volt a gond múltkor, hiszen semmi nem derült ki). Igaz, orvos vagyok, a kollégám kezel...

Remélem, most nem lesz semmi gond - én nem(csak) a 12. Hetet, hanem a magzatmozgásokat várom (akkor már legalább érzem, hogy minden rendben - ill. méginkább, hogy hazajöjjünk a kórházból mindketten, egészségesen... Addig viszont próbálok pl. nagynénémre gondolni: 1. Babáját a 14. héten vesztette el, 11 hónappal később szült (sztem akkor még nem volt Utrogestan) - már 6 gyereke van :) úgyhogy minden baba akkor jön, amikor kell - és addig marad, amíg kell. Tudom, nem ezt kérdeztem :)

Remélem, minden jól alakul majd!

2013. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,nagyon sajnálom ami Veled történt,most biztosan nem lesz baj,hiszem,hogy kárpótol az élet minden Nőt,akinek hasonlót kellett átélnie!

Köszönöm,Te is sokat segítettél!

2013. okt. 4. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!